3 مدال طلا و یک برنز در انتظار آزادکاران جوان ایران در تورنمنت گرجستان

3 مدال طلا و یک برنز در انتظار آزادکاران جوان ایران در تورنمنت گرجستان

در پایان رقابت های روز نخست کشتی آزاد جوانان جام نوگزار اسخیرلی در گرجستان، 3 نماینده ایران راهی فینال شدند و یک آزادکار دیگر ایران نیز به دیدار رده بندی رفت.

به گزارش دکتر نانو، در پایان رقابت های روز نخست کشتی آزاد جوانان در گرجستان، 5 نماینده ایران به میدان رفتند که 3 آزادکار راهی فینال شدند و یک نماینده دیگر ایران نیز به دیدار رده بندی رفت.

در وزن 61 کیلوگرم یاسین طیبی در دور نخست با نتیجه 12 بر 2 از سد حریفی از گرجستان گذشت و به دیدار نیمه نهایی راه یافت. وی در این دیدار مغلوب حریف خود شد و راهی دیدار رده بندی شد. 

در وزن 65 کیلوگرم امیرعلی ولی پور با نتیجه 10 بر صفر کشتی گیر گرجستانی را شکست داد. وی در دور دوم مغلوب حریف قزاقستانی شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 70 کیلوگرم علی کرم پور پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر حریف گرجستانی را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی با غلبه بر حریف خود در دیدار رده بندی به دیدار فینال راه یافت.

در وزن 86 کیلوگرم ابوالفضل رحمانی در دور نخست با نتیجه 10 بر 2 نماینده گرجستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این دیدار مقابل حریف خود پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت.

در وزن 92 کیلوگرم امیررضا دلیری در دور اول با نتیجه8 14 بر 8 نماینده گرجستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه 7 بر صفر کشتی گیری از قزاقستان را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. دلیری در این دیدار به مصاف دیگر حریف قزاقستانی می رود.

مسابقات رده بندی و فینال فردا برگزار می شود.

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "3 مدال طلا و یک برنز در انتظار آزادکاران جوان ایران در تورنمنت گرجستان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "3 مدال طلا و یک برنز در انتظار آزادکاران جوان ایران در تورنمنت گرجستان"، کلیک کنید.