28 بهمن؛ خانه گفت وگوی انتخابات در دانشگاه تهران برگزار می شود

28 بهمن؛ خانه گفت وگوی انتخابات در دانشگاه تهران برگزار می شود

خانه گفت وگوی انتخابات روز شنبه 28 بهمن ماه با حضور اساتید از طیف های فکری مختلف و چهره های شاخص گروه ها و احزاب سیاسی کشور در تالار شهید سلیمانی دانشگاه تهران برگزار می شود.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری دکتر نانو، خانه گفت وگوی انتخابات پنجمین خانه گفت وگو در دانشگاه تهران است که از سال گذشته تاکنون برگزار شده است. اولین خانه گفتگو در دانشگاه تهران در پاییز سال 1401 همزمان با التهابات در جامعه با حضور اساتید دانشگاه تهران از طیف های فکری مختلف برگزار شد و اساتید با رویکرد های مختلف به بیان دیدگاه های خود در زمینه نحوه مواجهه با شرایط آن روز جامعه پرداختند.

پس از برگزاری اولین خانه گفتگو در دانشگاه تهران، شورای عالی انقلاب فرهنگی یک مصوبه قدیمی معطل مانده در این زمینه را باز زنده سازی نمود و تقویت فضای گفت وگو و فعلیت بخشیدن به مصوبه قبلی شورای عالی انقلاب فرهنگی تحت عنوان «خانه ملی گفتگوی آزاد» تنظیم و تصویب شد.

جریان برگزاری خانه گفت وگو در دانشگاه تهران با برگزاری خانه های گفت وگو در نشست های جداگانه ای در حوزه های اقتصادی، فرهنگی و ورزشی ادامه پیدا کرد و اکنون به ایستگاه خانه گفت وگوی انتخابات رسیده است.

نشست خانه گفت وگوی انتخابات، توسط شخص رییس دانشگاه تهران اداره می شود.

دبیران تشکل های دانشجویی دانشگاه تهران در این نشست خانه گفت وگو در کنار اساتید و چهره های جریان های سیاسی مختلف به بیان دیدگاه های تشکل متبوع خود می پردازند.

همزمان با این نشست خانه گفت وگو، میز رسانه در سالن مجاور محل برگزاری این نشست با حضور نمایندگان رسانه ها تشکیل می شود و شخصیت های سیاسی پس از بیان نظرات خود در جمع نمایندگان رسانه ها حضور پیدا می کنند و به سوالات خبرنگاران پاسخ می دهند.

شبکه تلویزیون اینترنتی دانشگاه تهران طی روز های پس از برگزاری این نشست، سخنان کنشگران سیاسی را در tv.ut.ac.ir منتشر خواهد کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "28 بهمن؛ خانه گفت وگوی انتخابات در دانشگاه تهران برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "28 بهمن؛ خانه گفت وگوی انتخابات در دانشگاه تهران برگزار می شود"، کلیک کنید.