2 فوتی و یک مصدوم در حادثه ریزش آوار در پاکدشت

2 فوتی و یک مصدوم در حادثه ریزش آوار در پاکدشت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران از رهاسازی 2 فوتی و یک مصدوم در حادثه ریزش ساختمان 3 طبقه در شهرستان پاکدشت توسط نجاتگران هلال احمر استان تهران خبر داد.

به گزارش دکتر نانو، شاهین فتحی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران با اعلام این خبر گفت: حوالی ساعت 10 امروز جمعه 18 خرداد ماه، گزارشی مبنی بر ریزش یک ساختمان نیمه کاره و ایجاد آوار در روستای قلعه نو شهرستان پاکدشت به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر استان تهران اعلام شد.

وی افزود: با اعلام احتمال وجود 3 کارگر محبوس در زیر آوار، 22 نیروی عملیاتی در قالب سه تیم تخصصی امداد و نجات در آوار و یک تیم سگ زنده یاب به محل حادثه اعزام شدند و با همکاری آتش نشانی و دیگر دستگاه های امدادی و خدماتی، آواربرداری و عملیات جست وجو و نجات آغاز شد.

فتحی بیان کرد: پیکر 2 فوتی این حادثه پس از خارج شدن از زیر آوار، تحویل عوامل انتظامی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران تصریح کرد: پس از 5 ساعت تلاش بی وقفه تیم های عملیاتی حاضر در صحنه، یکی از کارگران محبوس که به صورت تلفنی از زنده بودن و مصدومیت شدید خود خبر داده بود، با موفقیت از زیر آوار بیرون کشیده شد که با توجه به آسیب دیدگی های شدید، تحویل عوامل اورژانس شد.

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "2 فوتی و یک مصدوم در حادثه ریزش آوار در پاکدشت" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "2 فوتی و یک مصدوم در حادثه ریزش آوار در پاکدشت"، کلیک کنید.