173 هزار دانش آموز ابتدایی کردستان شیر رایگان دریافت می کنند – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

173 هزار دانش آموز ابتدایی کردستان شیر رایگان دریافت می کنند - خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

خوشگوار در گفت وگو با خبرنگار دکتر نانو اظهار کرد: توزیع شیر رایگان در مدارس به صورت یک طرح کشوری بسیار ارزشمند و یکی از دستاوردهای بزرگ دولت سیزدهم است.

وی افزود: بخش های مختلف استان، آموزش و پرورش را در حوزه زمینه سازی برای توزیع شیر رایگان در مدارس همراهی کردند.

معاون تربیت بدنی و سلامت استان کردستان بیان کرد: دانش آموزان، بدانند که مصرف شیر در سلامت آنان بسیار موثر است و یکی از اهداف توزیع شیر رایگان در مدارس توجه به آثار روحی و جسمی این ماده غذایی است.

خوشگوار با بیان اینکه در این طرح دانش آموزان در سه نوبت در هفته شیر دریافت خواهند کرد، یادآور شد: سلامت دانش آموزان برای وزارت آموزش و پرورش در دولت سیزدهم حایز اهمیت فراوان است.

وی اذعان کرد: فرآیند سنگینی برای آغاز توزیع شیر بین 173 هزار دانش آموز دوره ابتدایی شهر و روستاهای استان طی شده و اعتبار اختصاص یافته برای این طرح بزرگ در استان بالغ بر 52 میلیارد تومان است.

معاون تربیت بدنی و سلامت استان کردستان به نظارت دایمی بر توزیع شیر در استان اشاره کرد و گفت: همکاری مراقبین سلامت و مربیان بهداشت مدارس برای توزیع شیر سالم و باکیفیت، نیازمند این است که دانش آموزان نیز به عنوان سفیران سلامت، در این فرایند نظارت، آموزش و پرورش را همراهی کنند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو سنندج نیز با تقدیر از همکاران آموزش و پرورش ناحیه دو و دبستان آزادگان دو، دهه فجر را یادآور خاطرات غرورآفرین عنوان کرد و گفت: وقفه 6 ساله در توزیع شیر، ایجاد شد که آغاز مجدد این فرایند یکی از خدمات و دستاوردهای ارزشمند دولت مردمی سیزدهم است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "173 هزار دانش آموز ابتدایی کردستان شیر رایگان دریافت می کنند – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "173 هزار دانش آموز ابتدایی کردستان شیر رایگان دریافت می کنند – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.