یمن یک ناوشکن آمریکایی و یک کشتی را در دریای سرخ هدف قرار داد

یمن یک ناوشکن آمریکایی و یک کشتی را در دریای سرخ هدف قرار داد

سخنگوی نیروهای مسلح یمن از هدف قرار دادن ناوشکن آمریکایی خبر داد.

به گزارش دکتر نانو، یحی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن در بیانیه ای اعلام کرد: در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و در پاسخ به تجاوزهای آمریکا و انگلیس علیه کشور ما، نیروی دریایی یمن با تعدادی موشک مناسب، ناوشکن آمریکایی «میسون» را در دریای سرخ هدف قرار داد و موشک ها به طور دقیق به هدف اصابت کردند.

وی همچنین گفت: نیروی دریایی، نیروی موشکی و نیروی پهپادی ما نیز در عملیاتی مشترک کشتی «Destiny» را در دریای سرخ هدف قرار دادند و کشتی نیز به طور دقیق مورد اصابت قرار گرفت.

یحیی سریع گفت: هدف قرار دادن کشتی بعد از نقض تصمیم ممانعت از عبور کشتی ها به سمت فلسطین اشغالی که در 20 آوریل اتخاذ شده بود انجام شد، این کشتی با حیله و فریب مدعی شده بود که به سمت بندر ام الرشراش(ایلات) نمی رود، اما تحت نظارت و رهگیری ما بود. ما هشدار دادیم که وارد بنادر فلسطین اشغالی نشود اما بر نقض این مساله پافشاری داشت بنابراین  کشتی در بانک اهداف ما قرار گرفت و حق حرکت در مناطق عملیاتی نیروهای مسلح یمن را نداشت.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن تاکید کرد که به یاری خداوند و حمایت مردم یمن و تمام آزادگان جهان، نیروهای مسلح یمن تا زمان پایان تجاوزها به غزه و همچنین پایان دادن به محاصره این باریکه به عملیات نظامی خود در حمایت از ملت مظلوم فلسطین ادامه خواهد داد.

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یمن یک ناوشکن آمریکایی و یک کشتی را در دریای سرخ هدف قرار داد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یمن یک ناوشکن آمریکایی و یک کشتی را در دریای سرخ هدف قرار داد"، کلیک کنید.