گفت وگوی تلفنی بایدن و نتانیاهو درباره حمله به رفح

گفت وگوی تلفنی بایدن و نتانیاهو درباره حمله به رفح

دو مقام آمریکایی که نخواستند نامشان فاش شود اعلام کردند ساعاتی پیش رییس جمهور آمریکا و نخست وزیر رژیم صهیونیستی در یک تماس تلفنی درباره طرح این رژیم برای حمله به رفح گفتگو کردند.

به گزارش دکتر نانو، یکی از سخنگوهای شورای امنیت ملی آمریکا گفت: «جو بایدن» رییس جمهور آمریکا در تماس امروز خود با «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر بر نگرانی های واشنگتن نسبت به نقشه حمله این رژیم به شهر رفح تاکید کرد و گفت حصول توافق آتش بس با حماس بهترین راه برای حفاظت از جان اسیرانی است که در اختیار حماس قرار دارند.

به گزارش آسوشیتدپرس، دولت بایدن به عنوان حامی نظامی و دیپلماتیک اصلی رژیم صهیونیستی مدعی است که با حمله تمام عیار به شهر رفح در جنوب نوار غزه مخالف است، مگر اینکه این رژیم طرحی منسجم برای حفاظت از غیرنظامیان فلسطینی ساکن رفح ارایه کند.

این در حالی است که یک رسانه عبری پیش تر گزارش داد ارتش رژیم صهیونیستی از فلسطینی ها خواسته قبل از شروع حمله این رژیم، بخش شرقی شهر رفح را ترک کنند.

به گفته سازمان ملل متحد، هر نوع حمله رژیم صهیونیستی به شهر رفح صدها هزار فلسطینی را در خطر مرگ قرار می دهد. این شهر که در مرز غزه و مصر واقع شده، گذرگاهی مهم و کلیدی برای ارسال کمک های بشردوستانه به نوار غزه بوده و بخش اعظم آوارگان فلسطینی را که از خانه های خود در دیگر نقاط غزه رانده شده اند، در خود جای داده اند.

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گفت وگوی تلفنی بایدن و نتانیاهو درباره حمله به رفح" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گفت وگوی تلفنی بایدن و نتانیاهو درباره حمله به رفح"، کلیک کنید.