گروه های جهادی 180 برنامه در شاهرود اجرا می کنند – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

گروه های جهادی 180 برنامه در شاهرود اجرا می کنند - خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار دکتر نانو، سرگرد مهیار یونس آبادی ظهر یکشنبه در نشست خبری با حضور رسانه ها در کانون بسیج شاهرود از اجرای 180 برنامه طی هفته بسیج سازندگی با مشارکت 174 گروه جهادی در شهرستان خبر داد و بیان کرد: آبرسانی روستایی در روستاهای محروم شهرستان در زمره این برنامه ها است.

وی از افتتاح پروژه های عمرانی، خدمت رسانی و توسعه روستایی در هفته بسیج سازندگی در شهرستان شاهرود خبر داد و افزود: طرح آبرسانی به عشایر ابوالحسنی در منطقه خارتوران بی ارجمند از جمله این طرح های عمرانی است.

مسیول بسیج سازندگی سپاه ناحیه شاهرود با بیان اینکه برنامه های هفته بسیج سازندگی در 13 عرصه برنامه ریزی شده است، تاکید کرد: موضوعات عمرانی، خدمت رسانی، اردوهای جهادی، پزشکی، خدماتی، عمرانی، طرح های عمرانی، آبرسانی و مرمت خانه های محرومان و… در زمره این برنامه ها است.

یونس آبادی از توزیع 15 سری جهیزیه در هفته بسیج سازندگی بین نوعروسان مناطق محروم شهرستان شاهرود خبر داد و گفت: بیش از یک هزار پرس غذا و 500 بسته معیشتی نیز بین محرومان شهرستان طی این هفته توزیع خواهد شد.

وی از بهره برداری 65 پنل خورشیدی در قالب نیروگاه های خورشیدی خانگی با مشارکت شرکت توزیع برق و بسیج سازندگی در مناطق محروم شهرستان شاهرود طی هفته بسیج سازندگی خبر داد و گفت: عملیات آغاز اجرای 65 واحد نیروگاهی خانگی دیگر در مناطق محروم شهرستان در طول این هفته آغاز می شود.

مسیول بسیج سازندگی سپاه شاهرود از برگزاری کارگاه های خوداشتغالی با مشارکت بسیج در شهرستان شاهرود خبر داد و گفت: تاکنون 13 میلیارد تومان در زمینه خود اشتغالی به صورت تسهیلات به این طرح ها پرداخت شده است.

یونس آبادی با بیان اینکه زمین چمن مصنوعی و مجموعه ورزشی در روستای یونس آباد با همکاری ورزش و جوانان شهرستان شاهرود به بهره برداری خواهد رسید، افزود: در این هفته همچنین شاهد برپایی میز خدمت در روستاها و شهرهای سراسر شهرستان شاهرود خواهیم بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گروه های جهادی 180 برنامه در شاهرود اجرا می کنند – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گروه های جهادی 180 برنامه در شاهرود اجرا می کنند – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.