گره‌گشایی از ۳۰ بنگاه اقتصادی در کارگروه تسهیل فارس

گره‌گشایی از ۳۰ بنگاه اقتصادی در کارگروه تسهیل فارس

دکتر نانو/فارس در پانصد و هشتاد و دومین نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان فارس مشکلات اقتصادی ۳۰ بنگاه اقتصادی استان مطرح و مرتفع شد.

پانصد و هشتاد و دومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان فارس امروز، ۲۹ خردادماه به ریاست محمد هادی ایمانیه استاندار فارس، دبیری صنعت، معدن و تجارت و با حضور دستگاه‌های ذیربط استانی، مدیران عامل بانک‌ها و مدیران بنگاه‌های اقتصادی در محل سالن شهید قاضی استانداری فارس برگزار شد.

در این نشست چالش‌ها، موانع تولید و مواردی از جمله درخواست عدم قطعی و عدم کاهش دیماند برق، ناترازی مصرف، ترخیص کالا، تمدید تسهیلات، دریافت مطالبات بنگاه‌های اقتصادی و واحدهای تولیدی مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهای موثر ارائه شد.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت فارس در حاشیه این نشست با تأکید بر ضرورت حمایت از چرخه تولید و رفع موانع واحدهای تولیدی و بنگاه‌های اقتصادی گفت: در این جلسه موضوعات ۲۵ بنگاه اقتصادی طرح در کمیته تخصصی ذیل کارگروه و رفع موانع و تسهیل و مشکلات ۵ بنگاه اقتصادی با تولید آهن اسفنجی، بیلت و سایر مصنوعات فولادی، سیلیکون متال، کود آلی و گوگرد، آرد و انواع البسه بیمارستانی مورد گفت‌وگو ، بحث و بررسی قرار گرفت و مصوباتی در این زمینه اتخاذ شد.

حمیدرضا ایزدی با تأکید بر لزوم حمایت از تولید و حل مشکلات واحدهای تولیدی افزود: در راستای حمایت از تولید داخلی، جهش تولید، رفع موانع کسب ‌و کار، اشتغال‌زایی، جلوگیری از تعطیلی بنگاه‌ها نیز رفع مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی با جدیت دنبال می‌شود.

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گره‌گشایی از ۳۰ بنگاه اقتصادی در کارگروه تسهیل فارس" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گره‌گشایی از ۳۰ بنگاه اقتصادی در کارگروه تسهیل فارس"، کلیک کنید.