کنایه تند به بیرانوند؛ از70 متری گل می خورد، می گویند عقاب آسیا است!

کنایه تند به بیرانوند؛ از70 متری گل می خورد، می گویند عقاب آسیا است!

به گزارش خبرگزاری دکتر نانو؛ هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه تراکتور تبریز در گفتگویی تلفنی با رادیو ایران، درباره شرایط فصل گذشته این تیم صحبت کرد و اظهار داشت: از ابتدای فصل قطعا چیزی را نمی توان پیش بینی کرد. ما در آغاز یک سرمربی خارجی داشتیم و دستیارهایش هم خارجی بودند و در واقع چون نتایج خوبی در فصل قبل گرفته بود، اختیارات فنی در اختیار خودش بود و به او سپرده بودیم. با اینکه چند باخت بد به استقلال در لیگ بیست و دوم و دیگر تیم ها داشتیم و از طرفی برابر سپاهان در لیگ و در پلی آف آسیا هم شکست خورده بودیم اما ادامه دادیم.

او ادامه داد: نتیجه در فوتبال ایران خیلی مهم است و وقتی نتیجه نمی گیریم نمی شود ادامه داد و با پاکو خمس خوب کار کردیم. او در پیش هواداران جایگاهی داشت و برای همین به سادگی نمی شد او را کنار گذاشت. حتی یک بار در فضای مجازی به او نشان دادم که یک نفر در مورد ترکیب نوشته بود: خدا بخیر بگذارند!

نصیر زاده تصریح کرد: یعنی یک نفر در خارج از سیستم باشگاه که شاید سن و سالی هم نداشته باشد، می دانست این ترکیب بد است اما خمس نمی دانست.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در توضیح وضعیت واگذاری این تیم گفت: باید اصلاح کنم. خیلی بد است که نامه می نویسیم اما ما نوشتیم که در اختیار شما قرار می دارد، به منظور واگذاری؛ 15 روز فرصت دادیم هر کسی درخواست خرید دارد بیاید. کسی نزد ما نیامد و گفتیم حالا که فرصت خرید گذشته و کسی هم نیامده. در آن زمان هیات فوتبال آمد گفت که متولی فوتبال ما هستیم و باید به ما بگویند برای همین گفتیم که شما بیایید واگذار کنید. رسانه اشتباه نوشته و ما گفتیم برای واگذاری در اختیار هیات استان است.

وی افزود: فحش مفت است. فحش پولی نیست و برای فحش دادن نیاز به پول دادن نیست. فردی آمده 550 میلیارد هزینه کرده، بعد بعد به خاندان و تشکیلاتش همه فحش می دهند. وقتی روی مردم و استانت تعصب داری، سرمایه ات را به جای دیگری منتقل نمی کند. یک فرد تمام سرمایه اش در کل استان آذربایجان مستقر کرده و برای فوتبال هم هزینه می کند و اگر کسی پولش را شمال می برد، سرمایه اش الان بیشتر بود. ما در یک بازی مقابل هوادار با اینکه یک گل خورده بودیم و فحش های زیادی شنیدیم و دقیقا در ادامه کامبک زدیم. فوتبال با پا بازی می شود اما همه چیز آن ذهن است. ذهن دریبل می زند و ذهن می گوید چه زمانی تغییر مسیر بدهید. اگر مرتب فحش بشنویم، ذهن بهم می ریزد.

نصیرزاده با طعنه ای غیرمستقیم به علیرضا بیرانوند گفت: کسی از فاصله 70-75 متری گل می خورد، بعد می گویند عقاب آسیا است و کسی که دستکش طلای لیگ را می گیرد، تشویق نمی کنیم.

مدیرعامل تراکتور در مورد وضعیت این تیم برای فصل بعد گفت: همانطور که وضعیت پرسپولیس و استقلال مشخص نیست، وضعیت ما مشخص نیست. نمی توانیم توضیحی داد. یحیی گل محمدی از گزینه های ما بوده و مذاکره کردیم اما هنوز نتوانستیم او را برای کار کردن متقاعد کنیم. ممکن است ایشان گزینه چند جای دیگر هم باشد. اگر ایشان بیاید آقای مطهری دستیار او است ولی با توجه به جایگاهی حمید مطهری در این مدت نشان داده، می توانم بگویم زمان این است که مطهری سرمربیگری کند و اگر تراکتور هم نشد، در جای دیگر کارش را شروع کند. ما در لیگ برتر با حضور ایشان اصلا باخت نداشتیم و نتایجش واقعا مطلوب ما بود. حاشیه هم نداشت و آقای عسگری و نصرتی هم نشان دادند دستیاران خوبی برای او هستند.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کنایه تند به بیرانوند؛ از70 متری گل می خورد، می گویند عقاب آسیا است!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کنایه تند به بیرانوند؛ از70 متری گل می خورد، می گویند عقاب آسیا است!"، کلیک کنید.