کشف 26 کیلوگرم موادمخدر از قاچاقچیان در پایتخت

کشف 26 کیلوگرم موادمخدر از قاچاقچیان در پایتخت

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از انهدام یک باند توزیع مواد مخدر و دستگیری یک خرده فروش حرفه ای در جریان دو عملیات پلیسی خبرداد.

سرهنگ حسین باباپور در گفت وگو با دکتر نانو درباره جزییات دو ماموریت اخیر پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ گفت: در هفته های گذشته در دو عملیات جداگانه، 26 کیلوگرم مواد مخدر کشف شد.

انهدام باند قاچاق مواد مخدر در تهران

وی درباره جزییات اولین پرونده افزود: پس از تحقیقات بسیار گسترده و کار عملیاتی، این پلیس توانست اطلاعاتی از یک باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در تهران کسب کند. سرکرده این باند، یکی از قاچاقیان به نام و سابقه دار بود که دستگیری وی در دستور کار همکاران من قرار گرفت.  

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ ادامه داد: مخفیگاه این فرد شناسایی شد و مشخص شد وی اقدام به اجاره یک منزل مسکونی کرده و از این خانه، توزیع و خرید و فروش مواد مخدر صورت می گیرد. با بررسی های بیشتر، چهار عضو دیگر این باند نیز شناسایی شدند و دستور بازداشت آنها صادر شد. 

وی افزود: در روزهای اخیر در یک عملیات ضربتی، ماموران به این خانه نفوذ کردند و متهمان دستگیر شدند. همچنین در بازرسی از این خانه، 14 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد. متهمان به همراه مواد مخدر کشف شده به مراجع قضایی تحویل داده شدند. همچنین بررسی ها برای دستگیری سایر اعضای این باند ادامه دارد.

شب گذشته خرده فروش مولوی دستگیر شد

باباپور با اشاره به دومین پرونده این پلیس افزود: مدتی پیش، پلیس چند فقره شکایت مردمی از فردی در محله مولوی دریافت کرد که در بررسی ها مشخص شد این فرد، یکی از خرده فروشان مواد مخدر بوده و اقدامات وی موجب نارضایتی مردم منطقه شده است. در همین راستا تیمی از ماموران پایگاه هشتم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، رسیدگی به این پرونده را در دستور کار قرار دادند.

باباپور گفت: طی اقدامات پلیسی، محل دقیق زندگی این فرد شناسایی و مجوز دستگیری و ورود به منزل وی صادر شد. در ادامه ماموران با اجرای یک عملیات غافلگیرانه، شب گذشته به محل اختفای این مواد فروش مراجعه کردند. وی با دیدن ماموران قصد فرار داشت که موفق نشد و با دستبند به پایگاه پلیس منتقل شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ ادامه داد: 12 کیلوگرم مواد مخدر از منزل این فرد در محله مولوی کشف شد. 

باباپور با اشاره به اینکه پلیس و دستگاه قضایی مصمم هستند با افرادی که مواد مخدر توزیع می کنند؛ برخورد جدی کنند؛ گفت: کسانی که  نظم و آرامش عمومی شهروندان را خدشه کرده و باعث ایجاد رعب و وحشت می شوند؛ نمی توانند از پلیس و قانون فرار کنند.

پایان خبر دکتر نانو 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف 26 کیلوگرم موادمخدر از قاچاقچیان در پایتخت" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف 26 کیلوگرم موادمخدر از قاچاقچیان در پایتخت"، کلیک کنید.