کشف 12 رشته انواع خرچنگ دام از رودخانه های آستانه اشرفیه

کشف 12 رشته انواع خرچنگ دام از رودخانه های آستانه اشرفیه

دکتر نانو/گیلان رییس اداره حفاظت محیط زیست آستانه اشرفیه با اشاره به اجرای طرح پیشگیری از شکار و صید و برداشت های غیر مجاز شن و ماسه، گفت: 12 رشته خرچنگ دام از بستر رودخانه های این شهرستان کشف شد.

رامین حسین زاده امروز، 24 بهمن ماه در حاشیه اجرای طرح پیشگیری از صید و شکار غیرمجاز در شهرستان آستانه اشرفیه اظهار کرد: در چند مرحله گشت مشترک شبانه، متخلفان شکار و صید و برداشت های غیر مجاز مصالح رودخانه ای در حوزه مرزی شهرستان آستانه اشرفیه با شهرهای همجوار، غافلگیر شدند.

وی افزود: در اجرای مصوبات کمیته صیانت ذیل شورای حفظ حقوق بیت المال شهرستان و نیز هماهنگی های انجام شده، یگان حفاظت محیط زیست آستانه اشرفیه با همکاری یگان های حفاظت مرکز استان و شهرستان رشت و همچنین پشتیبانی پلیس پیشگیری فراجا شهرستان نسبت به اجرای چند مرحله گشت و کنترل شبانه روزی در ساعات مختلف اقدام کردند.

رییس اداره حفاظت محیط زیست آستانه اشرفیه با بیان اینکه در این عملیات تعداد 32 رشته دام هوایی کشف و ضبط شد، گفت: این دام ها به منظور شکار غیر مجاز پرندگان توسط متخلفین نصب می شود که جمع آوری شد. 

حسین زاده با اشاره به تشدید نظارت های محیط زیست در شهرستان آستانه اشرفیه، خاطرنشان کرد: در چند مرحله گشت تلفیقی شبانه یگان های حفاظت محیط زیست و یگان پلیس پیشگیری شهرستان با برداشت کنندگان غیر مجاز مصالح رودخانه ای برخورد شد.

وی با اشاره به افزایش ورود گردشگران و مسافرین به مناطق روستایی در تعطیلات اخیر و اقدام برخی از متخلفین نسبت به صید غیر مجاز، افزود: تعداد 12 رشته انواع خرچنگ دام و تورهای صیادی غیر مجاز نیز از رودخانه ها جمع آوری و توقیف شد.

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف 12 رشته انواع خرچنگ دام از رودخانه های آستانه اشرفیه" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف 12 رشته انواع خرچنگ دام از رودخانه های آستانه اشرفیه"، کلیک کنید.