کشف انبار میلیاردی تنباکوی قاچاق در بازار تهران

کشف انبار میلیاردی تنباکوی قاچاق در بازار تهران

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 25 هزاربسته تنباکوی قاچاق از انباری در محدوده بازار تهران خبرداد.

به گزارش دکتر نانو، سرهنگ مهدی افشاری درباره جزییات این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به کشف دخانیات قاچاق از انباری در محدوده بازار تهران شدند. رسیدگی به این پرونده در پی انجام اقدامات اطلاعاتی در دستورکار قرار گرفت و در جریان آن مشخص شد مقادیری کالای خارجی در یک انبار واقع در بازار تهران تخلیه و دپو شده است. 

وی با بیان اینکه در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که کالاهای خارجی توسط خودروهای شوتی به این مکان منتقل و دپو شده تا در واحدهای صنفی واقع در سطح شهر توزیع شود، گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ پس از هماهنگی با مقام قضایی اقدام به بازدید از  محل مذکور کردند که در جریان آن مشخص شد محل یک باب انبار کالای بازرگانی است که کالاهای موجود در آن در سامانه انبارها ثبت نشده است. 

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ ادامه داد: همچنین ماموران در جریان بازرسی ها مقادیر انبوهی کالاهای خارجی از نوع تنباکوی خارجی را که در محل دپو شده بود، کشف و ضبط کردند که طی استعلامات گمرکی مشخص شد اسناد گمرکی  مطابقتی با کالاهای مکشوفه نداشته است و فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی است.

به گفته افشاری کالاها شامل تعداد 25 هزار 320 بسته محصول کشور امارات بوده که کارشناسان ارزش ریالی آن را بیش از 10 میلیارد ریال برآورد و اعلام کردند.

وی از دستگیری یک نفر در خصوص این پرونده خبر داد و گفت: پرونده قضایی مربوطه نیز تشکیل شده و به همراه متهم و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. 

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف انبار میلیاردی تنباکوی قاچاق در بازار تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف انبار میلیاردی تنباکوی قاچاق در بازار تهران"، کلیک کنید.