کاپ جهانی تیراندازی با کمان| صعود کمانداران ایران به مرحله حذفی

کاپ جهانی تیراندازی با کمان| صعود کمانداران ایران به مرحله حذفی

نتایج کمانداران کشورمان در دور مقدماتی مرحله دوم کاپ جهانی در کره جنوبی مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری دکتر نانو، مسابقات مرحله دوم کاپ جهانی در مرحله مقدماتی در کره جنوبی برگزار شد و کمانداران کشورمان به مصاف رقبای خود رفتند.

رضا شبانی در مسابقات ریکرو با امتیاز  670 در رده بیست و ششم قرار گرفت. وی روز جمعه در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از ژاپن می رود.

فایز محمدی در مسابقات ریکرو با امتیاز  668 در رده سی و سوم قرار گرفت. وی روز جمعه در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از فرانسه می رود.

محمدحسین گلشنی در مسابقات ریکرو با امتیاز  667 در رده سی و هشتم قرار گرفت. وی روز جمعه در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از ایتالیا می رود.

صادق اشرفی در مسابقات ریکرو با امتیاز  630 در رده صد و دوازدهم قرار گرفت و از صعود به دور حذفی بازماند.

یسنا پورماهانی در مسابقات ریکرو با امتیاز  652 در رده سی و هفتم قرار گرفت. روز جمعه در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از ایتالیا می رود.

مهتا عبداللهی در مسابقات ریکرو با امتیاز  642 در رده پنجاه و هشتم قرار گرفت. وی روز جمعه در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از چین تایپه می رود.

مبینا فلاح در مسابقات ریکرو با امتیاز  634 در رده هفتاد و هشتم ایستاد و از صعود به دور حذفی بازماند. حوریه حاجی حسینی  با امتیاز 627 در رده نودم ایستاد و از صعود به دور حذفی بازماند.

تیم ریکرو مردان ایران با ترکیب فایز محمدی، رضا شبانی و محمدحسین گلشنی با امتیاز 2005 در رده هشتم قرار گرفت و فردا پس از استراحت در دور نخست بازی های حذفی در دور دوم به مصاف برنده تیم های ژاپن و قزاقستان می رود.

تیم ریکرو بانوان کشورمان با ترکیب مبینا فلاح، یسنا پورماهانی و مهتا عبداللهی با امتیاز 1928 در رده نوزدهم قرار گرفت و فردا در دور نخست بازی های حذفی به مصاف تیم آمریکا می رود.

تیم میکس ریکرو کشورمان با ترکیب یسنا پورماهانی و رضا شبانی با امتیاز 1322 در رده نوزدهم ایستاد و روز جمعه در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم ترکیه می رود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاپ جهانی تیراندازی با کمان| صعود کمانداران ایران به مرحله حذفی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاپ جهانی تیراندازی با کمان| صعود کمانداران ایران به مرحله حذفی"، کلیک کنید.