کاهش 37 درصد تصادف در منطقه 10 شهر تهران

کاهش 37 درصد تصادف در منطقه 10 شهر تهران

شهردار منطقه 10 شهر تهران از کاهش تصادفات به میزان 37 درصد در این منطقه خبر داد.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری دکتر نانو، مهدی اخ الصنایع شهردار منطقه 10 در حاشیه یوم الله 22 بهمن و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز حضور هموطنان در یوم الله 22 بهمن بی نظیر بود.

 

وی افزود: بیشتر برنامه های این مراسم در محور خیابان آزادی است و باید ظرفیت هایی را در این محور برای هموطنان ایجاد کنیم که یکی از آن ها سرویس بهداشتی است.

 

شهردار منطقه 10 بیان کرد: در سطح منطقه 10 به جز سرویس بهداشتی های موجود، 24 چشمه پرتابل دیگر ایجاد کرده ایم تا خدمات به مردم ارایه شود.

 

اخ الصنایع با بیان اینکه باید امکاناتی برای مردم از قبیل سرویس آب خوری مناسب فراهم کنیم گفت: طرح جامعی را برای خیابان های آزادی، انقلاب و دماوند در حوزه شهرسازی دنبال میکنیم و این خیابان از منظر کالبد فرهنگی اجتماعی نیاز به اقداماتی خاص دارد.

 

وی ادامه داد: امسال نسبت به سال گذشته مدیریت شهری دقیق تر و ویژه تر و با پتانسیل خاصی وارد عمل شد و از سال های گذشته توانستیم چابک تر مراسم بوم الله 22 بهمن را مدیریت کنیم.

 

شهردار منطقه 10 درباره علت برچیدن گاردریل های سطح منطقه بیان کرد: نگاه شهردار تهران در حوزه حمل و نقل این است که تا جای ممکن زواید فیزیکی حذف شود، اما امنیت معابر و ایمنی شهروندان افرایش پیدا کند. گاردریل ها منجر به برخی مشکلات در معابر می شود و برخی اوقات در یک شبانه روز شاهد سرقت چند شاخه از آن ها در سطح بزرگراه ها بودیم. ااین خود بحث ایمنی دارد که اگر در همان چند ساعت اتفاقی رخ دهد چه کسی پاسخگوست؟

 

اخ صنایع بیان کرد: در منطقه 10 به صورت پایلوت حذف گاردریل ها و افرایش ایمنی معابر را به مسافت 400 متر داشته ایم و توانسته ایم بیش از 70 درصد پروژه را انجام دهیم.(خروجی تونل نواب تا پل خیابان امام خمینی) انشالله تا هفته آینده پروژه تمام می شود.

 

وی تاکید کرد: همچنین ما 1600 دریچه اضافه در محور نواب داریم که باید حذف شوند کار مطالعاتی کردیم و در شبکه بزرگراه نواب چند اقدام بزرگ انجام خواهیم داد. 

 

شهردار منطقه 10 با بیان اینکه جابجایی ایستگاه های اتوبوس از وسط بزرگراه به سمت راست کمک به افرایش ایمنی تردد شهروندان کرد گفت: باتوجه به اصلاح هندسی های در منطقه انجام شده در سطح منطقه، نسبت به سال گذشته 37 درصد کاهش تصادفات را داشته ایم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاهش 37 درصد تصادف در منطقه 10 شهر تهران" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاهش 37 درصد تصادف در منطقه 10 شهر تهران"، کلیک کنید.