پیش بینی هوای تهران طی روزهای آینده

پیش بینی هوای تهران طی روزهای آینده

به گزارش دکتر نانو، اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: آسمان از روز دوشنبه تا پنجشنبه (7 تا 10 خردادماه) صاف تا قسمتی ابری، در پاره ای نقاط به ویژه نیمه جنوبی و غربی استان گاهی با وزش باد شدید و گردوخاک پیش بینی می شود.

دکتر نانو در خبری نوشت: بر اساس بررسی نقشه های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی وضعیت جوی استان تهران امروز(6 خردادماه) با فعالیت سامانه بارشی و بروز ناپایداری های همرفتی به ویژه در مناطق غربی و نیمه شمالی استان در ساعات عصر و شب بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید، در مناطق مستعد بارش تگرگ و در بخش های جنوبی استان وزش باد شدید تا خیلی شدید و خیزش گردوخاک پیش بینی می شود.

از روز دوشنبه تا پنجشنبه (7 تا 10 خردادماه) وضعیت جوی استان آسمانی صاف تا قسمتی ابری، در بعضی ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد، در پاره ای نقاط به ویژه نیمه جنوبی و غربی استان گاهی با وزش باد شدید و گردوخاک و در ارتفاعات با احتمال رگبار پراکنده خواهد بود.

از فردا تا روز پنجشنبه روند افزایش نسبی دما در سطح استان پیش بینی می شود. بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای 33 درجه سانتیگراد گرم ترین ایستگاه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (7 خردادماه) صاف تا قسمتی ابری، از بعداز ظهر وزش باد شدید و گرد و خاک با حداقل دمای 20 و حداکثر دمای 33 درجه سانتیگراد و طی سه شنبه (8 خردادماه) صاف تا قسمتی ابری گاهی افزایش باد با حداقل دمای 21 و حداکثر دمای 33 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش بینی هوای تهران طی روزهای آینده" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش بینی هوای تهران طی روزهای آینده"، کلیک کنید.