پیش‌بینی تخصیص اعتبار برای کتابخانه مرکزی ابهر

پیش‌بینی تخصیص اعتبار برای کتابخانه مرکزی ابهر

دکتر نانو/زنجان فرماندار ابهر گفت: با پیگیری‌های انجام شده توانستیم در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان برای کتابخانه مرکزی شهرستان که حدود ۱۵ سال بلاتکلیف مانده بود، ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار پیش‌بینی و مصوب کنیم.

احمد ذوالقدر در گفت‌وگو با خبرنگار دکتر نانو، با اشاره به پروژه نیمه‌کاره کتابخانه مرکزی ابهر که یکی از پروژه‌های بزرگ کتابخانه‌ای در استان زنجان محسوب می‌شود، اظهار کرد: یکی از اقداماتی که در شهرستان ابهر دنبال می‌شود، وقت گذاشتن و پیگیری پروژه‌های موردی است و بیشتر این پروژه‌ها به نتیجه رسیده‌اند.

وی با اشاره به اینکه یکی دیگر از پروژه‌های بلاتکلیف شهرستان، پروژه مدرسه فاطمه الزهرا (س) است، بیان کرد: این پروژه ۱۲ سال بلاتکلیف بود که در حاشیه جلسه شورای برنامه‌ریزی استان قول داده شد ۵۰ میلیارد ریال برای این پروژه اختصاص داده شود که این مبلغ اعتبار تکمیلی برای مبالغی است که در دو سال گذشته پرداخت شده است.

کلنگ پروژه‌ کتابخانه مرکزی ابهر دو بار بر زمین شد؛ کلنگ اول این کتابخانه سال ۱۳۸۹ در جایی نامناسب به زمین زده شد که همین مکان‌یابی نامناسب، داد کتاب‌دوستان ابهری را درآورد و پروژه متوقف شد. دومین بار کلنگ این‌ پروژه سال ۱۳۹۷ و در مکان مناسب‌تری به زمین زده شد؛ ولی این‌بار نیز بخت با پروژه یار نبود و کمبود اعتبارات بر ادامه روند احداث آن تاثیر گذاشت.

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش‌بینی تخصیص اعتبار برای کتابخانه مرکزی ابهر" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش‌بینی تخصیص اعتبار برای کتابخانه مرکزی ابهر"، کلیک کنید.