پوشش مخابرات در لرستان از متوسط کشور بالاتر است

پوشش مخابرات در لرستان از متوسط کشور بالاتر است

دکتر نانو/لرستان استاندار لرستان گفت: پوشش مخابرات در استان علیرغم صعب العبور بودن بسیاری از مناطق آن از متوسط کشور بالاتر است.

فرهاد زیویار امروز، 18 بهمن ماه در حاشیه آیین بهره برداری از طرح های شرکت مخابرات ایران که با حضور زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و به صورت وبیناری در سراسر کشور برگزار شد در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: سهم استان از پروژه های مخابراتی کشور 167 پروژه بود که امروز افتتاح شدند.

وی با بیان اینکه برای تکمیل این پروژه ها بیش از 309 میلیارد تومان هزینه شده است، افزود: دو پروژه مهم مخابراتی استان که در این آیین به صورت نمادین در کل کشور به بهره برداری رسیدند شامل حذف مرکز تلفن ثابت دلفان و فیبر نوری الیگودرز بودند.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: بر این اساس با حذف مرکز تلفن ثابت دلفان 25 هزار مشترک با خط مجهز به تکنولوژی FTTC مجهز شدند.

زیویار اضافه کرد: همچنین 81 کیلومتر شبکه فیبرنوری از سد رودبار الیگودرز تا منطقه شاپورآباد تکمیل و به بهره برداری رسید.

وی بیان کرد: این شبکه از فیبر نوری جزو مصوبات سفر رییس جمهور به استان بود که به لطف خدا و تلاش متولیان تکمیل و افتتاح شد.

استاندار لرستان ادامه داد: با تلاش هایی که در دولت سیزدهم انجام شد امروز شاهد ضریب نفوذ بالایی از پوشش مخابرات در استان هستیم.

زیویار اظهار کرد: پوشش مخابرات در استان علیرغم صعب العبور بودن بسیاری از مناطق آن از متوسط کشور بالاتر است.

وی تصریح کرد: این دستاورد نتیجه همراهی و همدلی تمامی ارکان دولت در استان لرستان است.

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پوشش مخابرات در لرستان از متوسط کشور بالاتر است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پوشش مخابرات در لرستان از متوسط کشور بالاتر است"، کلیک کنید.