پلیس آگاهی نیروی متخصص استخدام می‌کند +‌ شرایط

پلیس آگاهی نیروی متخصص استخدام می‌کند +‌ شرایط

رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی فراجا جزئیات استخدام نیروی مرد را در مرکز تشخیص هویت پلیس آگاهی فراجا تشریح کرد.

به گزارش دکتر نانو، سرهنگ محمد شریفی در این‌باره گفت: مرکز تشخیص هویت پلیس آگاهی فراجا در نظر دارد به منظور تکمیل کادر علمی مورد نیاز خود از بین علاقمندان و متقاضیان ذکور اقدام به جذب نیروهای متخصص به صورت پیمانی کند.

وی افزود: رشته‌های مورد نیاز برای استخدام در این معاونت شامل فارغ التحصیلان در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد شیمی گرایش‌های محض، کاربردی، آلی و تجزیه، زیست شناسی گرایش‌های سلولی مولکولی، ژنتیک،  مهندسی کامپیوتر (سخت افزار و  نرم افزار) و الکترونیک – فیزیک مقطع کارشناسی کلیه گرایش‌ها است.

رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی فراجا خاطر نشان کرد: اعتقاد و التزام عملی به دین اسلام، التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلام ایران و اعتقاد به ولایت فقیه، تابعیت جمهوری اسلامی ایران، نداشتن سوءپیشینه کیفری، حداقل سن ۱۸ و حداکثر ۳۰ سال، قد بالای ۱۶۵ سانتی متر  و … از جمله شرایط استخدام در این حوزه است.

وی خاطرنشان کرد: علاقمندان با داشتن شرایط تحصیلی و یا تخصصی گفته شده برای خدمت مورد نظر  می توانند به منظور ثبت نام و راهنمایی با شماره تلفن های ۷۳۰۴۶۱۱۰ و ۷۳۰۴۶۱۰۵ -۰۲۱ تماس حاصل کنند.

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پلیس آگاهی نیروی متخصص استخدام می‌کند +‌ شرایط" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پلیس آگاهی نیروی متخصص استخدام می‌کند +‌ شرایط"، کلیک کنید.