پایز: با اعتماد به نفس بازی نکردیم و باختیم/ نقطه ضعف ما شخصیت هر کدام از بازیکنان است

لیگ ملت های والیبال

پایز: با اعتماد به نفس بازی نکردیم و باختیم نقطه ضعف ما شخصیت هر کدام از بازیکنان است

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: استوار بازی نکردیم و نتوانستیم با اعتماد به نفس بازی کنیم. در پایان باختیم، هر چند که بازی خوبی ارایه دادیم.

 به گزارش خبرگزاری علم و فناوری دکتر نانو،هفته دوم مرحله مقدماتی ششمین دوره لیگ ملت ها در گروه مردان از روز سه شنبه 15 خرداد آغاز شده است و تیم ملی والیبال ایران صبح امروز (جمعه 18 خرداد) در هفتمین مسابقه خود به مصاف بلغارستان رفت.

تیم ملی والیبال ایران در این دیدار سه بر دو مغلوب بلغارستان شد.

موریس موتا پایز پس از این دیدار اظهار کرد: خیلی خوب و در عین حال خیلی بد بازی کردیم. وقتی اوضاع به این شکل است، نمی توانید انتظار برد داشته باشید. در این مسابقه تا میانه ست دوم بلغارستان را به شکل کامل از بازی خارج کردیم، اما دوباره آنها را به بازی برگرداندیم.

وی ادامه داد: استوار بازی نکردیم و نتوانستیم با اعتماد به نفس بازی کنیم. در پایان باختیم، هر چند که بازی خوبی ارایه دادیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران تصریح کرد: نقطه ضعف ما شخصیت هر کدام از بازیکنان است. آنها نمی خواهند همراه هم بجنگند. گاهی اوقات از مبارزه دست می کشند در حالی که باید ادامه دهند و به یکدیگر احترام بگذارند. بازیکنان باید برای طرفدراران بجنگند. باید برای والیبال ایران بجنگند و اگر متوجه این موضوع نباشند کار خیلی سخت خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایز: با اعتماد به نفس بازی نکردیم و باختیم/ نقطه ضعف ما شخصیت هر کدام از بازیکنان است" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایز: با اعتماد به نفس بازی نکردیم و باختیم/ نقطه ضعف ما شخصیت هر کدام از بازیکنان است"، کلیک کنید.