پایان غم انگیز 117 ساعت تلاش برای خارج کردن پیکر مرد هشترودی – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

پایان غم انگیز 117 ساعت تلاش برای خارج کردن پیکر مرد هشترودی - خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری دکتر نانو، میرعلی آقا سیدی، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی گفت: عملیات نجات مرد 45 ساله هشترودی که از روز پنجشنبه شب در چاه عمیقی در روستای کله نورود محبوس شده بود، با تلاش شبانه روزی امدادگران هلال احمر، آتش نشانی و سایر دستگاه های ذیربط به پایان رسید.

وی افزود: عملیات نجات به دلیل قطر کم چاه و موقعیت نامناسب فرد سقوط کرده، با مشکلات فراوانی روبرو شده است. در نهایت با تعریض چاه، پیکر این فرد از چاه خارج شد.

فرید قشلاقی، فرماندار هشترود در این خصوص گفت: با تلاش شبانه روزی و فداکاری تیم های امدادی، پیکر این فرد از چاه خارج شد. جا دارد از تلاش های بی وقفه همه دستگاه های ذیربط و همچنین صبر و شکیبایی خانواده این فرد تقدیر و تشکر کرد.

متاسفانه تلاش ها برای نجات جان این فرد بی نتیجه بود و وی در همان ساعات اولیه سقوط در چاه جان خود را از دست داده بود.

گفتنی است؛ در این عملیات سخت و طاقت فرسا که از شب پنجشنبه آغاز شد چهار تیم امدادی هلال احمر، تیم امدادی آتش نشانی تهران، آتش نشانی شهرداری هشترود، اورژانس و سایر خدمات خدمات رسانی مشارکت داشتند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایان غم انگیز 117 ساعت تلاش برای خارج کردن پیکر مرد هشترودی – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایان غم انگیز 117 ساعت تلاش برای خارج کردن پیکر مرد هشترودی – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.