پایان راه سارقان موتورسیکلت با شلیک پلیس

پایان راه سارقان موتورسیکلت با شلیک پلیس

به گزارش دکتر نانو؛در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی مأموران کلانتری ۱۰۴ قلهک در حال گشت زنی در محدوده قلهک تهران بودند که به راکب و ترک نشین یک دستگاه موتورسیکلت مشکوک شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

دکتر نانو در خبری نوشت:مأموران در گام نخست متوجه شدند، پلاک موتورسیکلت موردنظر سابقه سرقت دارد و وسیله نقلیه مذکور یک هفته پیش به سرقت رفته است.

همین کافی بود تا مأموران کلانتری تجریش وارد عمل شوند و بلافاصله دستور ایست وسیله نقلیه مذکور را صادر کنند.

متهمان پس از مشاهده پلیس به صورت خطرناکی با موتورسیکلت متواری شد که مأموران در جریان تعقیب و گریز با رعایت قانون بکارگیری سلاح در ابتدا چند تیر هوایی شلیک و در نهایت موتورسیکلت را نشانه گرفتند.

با توقف موتورسیکلت مأموران متوجه شدند که شلیک تیر به سمت موتورسیکلت موجب مصدومیت هر دو موتورسوار شده است که بلافاصله اقدامات درمانی انجام و هر دو مصدوم به بیمارستان منتقل شده است. ولی یکی از مصدومان حادثه به علت صدمات وارده فوت و مصدوم دیگر تحت درمان است.

متهم تحت درمان پس از بهبودی برای کشف جزئیات پرونده و طی مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی خواهند شد.

هر دو متهم از مجرمان حرفه‌ای می‌باشند و به دفعات مختلف تحت عناوین مجرمانه از قبیل سرقت قاپ‌زنی، سرقت لوازم خودرو، سرقت موتورسیکلت و حمل و مصرف مواد مخدر دستگیر شده‌اند.

۲۳۳۲۱۷

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایان راه سارقان موتورسیکلت با شلیک پلیس" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایان راه سارقان موتورسیکلت با شلیک پلیس"، کلیک کنید.