وظیفه دستگاه قضایی حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی است

دکتر نانو/گیلان رئیس دادگستری رودسر، یکی از وظایف دستگاه قضایی را حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی دانست و گفت: وظیفه همه ماست که پای تولید باشیم تا چرخ اقتصاد کشور بچرخد.

فردین امیری در جریان بازدید از کارخانه آرد رودسر، اظهار کرد: دستگاه قضایی در برطرف کردن موانع و مشکلات بخش تولید و اشتغال، در کنار واحدهای تولیدی و صنعتی خواهد بود.

وی یکی از وظایف دستگاه قضایی را حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی دانست و افزود: همه تلاشمان را برای حمایت از این واحدها خصوصا واحدهایی مانند این کارخانه آرد که با ارزاق اولیه مردم سر و کار دارد، خواهیم کرد.

رئیس دادگستری رودسر با بیان اینکه مشکل خرید تجهیزات جدید این واحد در جریان بازدیدهای قبلی رفع شده است، گفت: برخی از واحدها با مشکل اعتبار مواجه هستند و لذا آمادگی داریم طی جلساتی با روسای بانک‌ها، مشکل اعتبار این واحدها را حل کرده تا به روند تولید بازگردند، زیرا وظیفه همه ماست که پای تولید باشیم تا چرخ اقتصاد کشور بچرخد.

وظیفه دستگاه قضایی حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی است

محمدتقی هادی پور، مدیرعامل شرکت آرد تجارت رودسر نیز، با بیان اینکه این کارخانه با اشتغالزایی برای ۱۰۰ نفر جزو ۱۰ کارخانه برتر در سطح کشور است، اظهار کرد: ظرفیت تخلیه روزانه گندم در این کارخانه بین ۴۵ تا ۱۰۰ تریلی است.

وی از نصب و راه‌اندازی دستگاه مغز گندم گیر دو طبقه با اعتبار بالغ بر ۳.۵ میلیارد تومانی در راستای ارتقای کیفیت آرد و رضایتمندی مردم خبر داد و خاطرنشان کرد: ظرفیت تولید آرد این کارخانه ۳۵۰ تن در روز بوده و ۱۰ سیلوی ۲۵۰۰ تنی ذخیره گندم و هشت سیلوی ۱۵۰ تنی ذخیره سازی آرد داریم.

مدیرعامل شرکت آرد تجارت رودسر، توزیع آرد این کارخانه در روز را بین ۲۲۰ تا ۲۸۰ تن دانست و تاکید کرد: سه نوع آرد از جمله نول، ستاره و سبوس گرفته را تولید می‌کنیم و در آینده نزدیک، تولید آرد کامل را در سطح استان در دستور کار داریم.

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وظیفه دستگاه قضایی حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وظیفه دستگاه قضایی حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی است"، کلیک کنید.