همکاری سازمان ثبت و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

همکاری سازمان ثبت و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

در نشست مشترک رییس سازمان ثبت و مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بر آموزش مالکیت فکری برای کودکان و نوجوانان در زمینه های ترویج اختراعات، علایم تجاری و طرح ها و همچنین تولید محتوای چند رسانه ای اعم از پادکست، انیمشین، کتاب و.. تاکید شد.

به گزارش دکتر نانو به نقل از قوه قضاییه، حسن بابایی رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در نشست مشترک با مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بر اهمیت مالکیت معنوی در زیست فردی و اجتماعی کودکان و نوجوانان تاکید کرد و گفت: کودکان و نوجوانان این سرزمین باید با عملکرد مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت در زمینه هایی همچون ثبت اختراعات، طرح های صنعتی و علایم تجاری آشنا شوند و این امر خود نیازمند آموزشی متناسب و در خور سن این افراد است.

در ادامه حامد علامتی مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز گفت: آموزش مالکیت معنوی در دنیا به عنوان یکی از بحث های پایه ای برای کودکان است و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان یکی از متولیان موثر در حوزه کودک و نوجوان است.

وی افزود: آموزش عمومی و فردی منابع انسانی در حوزه مالکیت فکری، تولید پادکست، انیمیشن، تیاتر، تصویرسازی و انتشار کتب مناسب سن کودکان و نوجوانان در راستای آموزش نسل جدید و آشنایی با مالکیت فکری از موضوعاتی است که با تعامل مشترک با سازمان ثبت باید برای کودکان و نوجوانان عملیاتی شود.

در این نشست که اسلامی سرپرست مرکز مالکیت فکری سازمان ثبت نیز حضور داشت، مقرر شد در آینده ای نزدیک تفاهم نامه مشترکی بین مرکز مالکیت فکری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جهت اجرایی شدن موارد ذکر شده منعقد شود.

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همکاری سازمان ثبت و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همکاری سازمان ثبت و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان"، کلیک کنید.