همکاری دانشگاه آزاد دلیجان و یک واحد صنعتی در قالب طرح پویش

با امضای تفاهم نامه صورت می گیرد؛

همکاری دانشگاه آزاد دلیجان و یک واحد صنعتی در قالب طرح پویش

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق و دلیجان و یک گروه بازرگانی صنعتی درراستای تربیت نیرو های مهارتی تفاهم نامه امضا کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری دکتر نانو، تفاهم نامه آموزشی – مهارتی تربیت نیرو های متخصص موردنیاز گروه (هلدینگ) بازرگانی صنعتی صدف با دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق و دلیجان با حضور مسیولان دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و مدیران صنایع دلیجان در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان دلیجان برگزار شد.

محمدباقر توکلی معاون برنامه ریزی و هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی در این نشست به پویشی که در دانشگاه آزاد اجرا شده، اشاره کرد و افزود: این تفاهم نامه گامی فراتر از همکاری است و متناسب با منطقه صنعتی دلیجان با نرخ منفی اشتغال است.

تفاهم نامه دانشگاه آزاد دلیجان و یک واحد صنعتی در قالب طرح «پویش»

حمیدرضا بهرامی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق و دلیجان هم مراسم با اشاره به نسل های مختلف دانشگاهی در تربیت نیرو های جوان افزود: سابقه درخشان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق در تربیت نیرو های متخصص گویای این قضیه است و همکاری صنایع و شرکت ها با دانشگاه ها عامل موفقیت نیروهای متخصص در بازار رقابت است.

شهرام ابراهیمی مدیر گروه بازرگانی صنعتی صدف دلیجان هم بیان کرد: در صنعت مهندسان زیادی داریم، اما تعداد تکنسین های اجرایی و کاردان اندک است که دانشگاه می تواند در این زمینه یاری گر صنعت باشد و با آموزش مهارت های فنی به دانشجویان این نقص را جبران کند.

دادستان شهرستان دلیجان هم با تحسین این طرح گفت: جلسه موضوع بسیار جالب و جدیدی دارد و خوشحالم با این حرکت تاکید مقام معظم رهبری در پیوند بین دانشگاه و صنعت در حال به ثمر نشستن است.

تفاهم نامه دانشگاه آزاد دلیجان و یک واحد صنعتی در قالب طرح «پویش»

عباس آیینه دار افزود: امروز این عزم جدی که در این مسیر می بینیم موجب خوشحالی است و با این حرکت ها، دانشگاه و نهاد صنعتی می توانند همدیگر را برای رفع کمبود ها پوشش دهند.

محسن صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان نیز با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درباره گام دوم انقلاب که تبیین کرد: علم باید تولید ثروت کند و اجرای این طرح در دلیجان سرمشقی برای صنایع و دانشگاه ها در سایر استان ها است.

به گزارش دکتر نانو؛ براساس تفاهم نامه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق و دلیجان با  گروه (هلدینگ) بازرگانی صنعتی صدف، دانشجویان در چهار رشته موردنیاز گروه صنعتی صدف جذب می شوند و مطابق سرفصل های آموزشی و دوره های مهارتی موردنیاز آموزش خواهند دید، با این توضیح که از بدو تحصیل دانشجویان به استخدام گروه صنعتی صدف درآمده و هزینه تحصیلی آنان به دانشگاه پرداخت می شود.

همچنین خوابگاه برای سکونت دانشجویان از طریق گروه صنعتی تامین خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همکاری دانشگاه آزاد دلیجان و یک واحد صنعتی در قالب طرح پویش" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همکاری دانشگاه آزاد دلیجان و یک واحد صنعتی در قالب طرح پویش"، کلیک کنید.