همستر کامبت قابل معامله می شود؟

همستر کامبت قابل معامله می شود؟

به گزارش دکتر نانو،همستر کامبت (Hamster Kombat)، در تاریخ 14 مارس راه اندازی و در تاریخ 25 مارس 2024 بر بستر تلگرام ارایه شد.

جهان صنعت در خبری نوشت:این بازی به کاربران اجازه می دهد تا با انجام کارهای ساده، سکه جمع کنند. در مدت زمان کوتاهی استقبال به این بازی به شدت میان کاربران افزایش پیدا کرد. آنگونه که صفحه رسمی همستر کامبت در شبکه ایکس روز جمعه اعلام کرد، تعداد کاربران به 148 میلیون نفر رسیده است.

دلیل استقبال جنون آمیز به همستر کامبت چه بود؟

مهم ترین دلیل اقبال به همستر کامبت را می توان حواشی مربوط به نات کوین جستجو کرد؛ نات کوین (Notcoin) یک توکن مبتنی بر شبکه ارز دیجیتال تون کوین (Toncoin) و همین طور یک بازی یا مینی اپلیکیشن در پیام رسان تلگرام است. ایده این بازی در ابتدا و قبل از راه اندازی و عرضه توکن NOT به این شکل بود که کاربران با کلیک کردن روی یک سکه به طور مداوم، مقدار مشخصی نات کوین استخراج می کردند که به موجودی آنها در بازی اضافه می شد. یکی دیگر از راه های به دست آوردن نات کوین، شرکت در برنامه های تبلیغاتی درون این بازی بود که برخی مجموعه ها برای معرفی محصول خود در محیط اپلیکیشن تلگرامی نات کوین برای آن هزینه می کردند.

بنابراین نات کوین ابتدا به عنوان یک دارایی درون بازی در اختیار کاربران قرار می گرفت و امکان فروش مستقیم یا واریز و برداشت آن وجود نداشت. با این حال، توسعه دهندگان این بازی توکن NOT را روی بلاکچین تون عرضه کرده اند و خرید و فروش ارز نات کوین از روز پنجشنبه 27 اردیبهشت آغاز شد.

نات کوین در همان ماه اول راه اندازی توانست نزدیک به 500 هزار کاربر جذب کند. نسخه اولیه آن در مجموع به بیش از 650 هزار کاربر رسید. نسخه رسمی Notcoin در اولین روز از سال 2024 معرفی و عرضه شد و طبق آخرین آماری که توسط تیم نات کوین اعلام شده است، در حال حاضر بیش از 40 میلیون بازیکن دارد.

اما نکته مهم نات کوین به قیمت گذاری آن باز می گردد. با لیست شدن توکن نات کوین (Not coin) در صرافی هایی مثل بای بیت (Bybit)، بایننس (Binance) و اوکی ایکس (OKX) به ازای هر عدد توکن NOT، 0.01 دلار قیمت گذاری شد. در صورتی که شما از بازی نات کوین 10.000.000 توکن دریافت می کردید. با احتساب ضرب شدن آن، 10.000 توکن not داشتید که حدود 100 دلار ارزش دارد. همچنین در زمان لیست شدن نات کوین (Not coin) در صرافی بایننس (Binance)، قیمت نوت کوین به 0.037 نیز رسید.

داستان نات کوین برای همستر کامبت تکرار می شود؟

هیچکس انتظار این قیمت را برای نات کوین نداشت و همه در ابتدا به چشم یک بازی به آن نگاه می کردند و ثبت قیمت های عجیب و غریب برای این توکن همه را غافلگیر کرد.

در این شرایط همه تصور می کنند با حداقل آرزو می کنند که آینده همستر کامبت نیز مشابه نات کوین باشد. البته باید توجه داشت که در حال حاضر امکان فروش همستر کمبات تلگرام میسر نیست و پس از لیست شدن در صرافی ها و کشف قیمت، فروش ارز همستر کمبات در دسترس خواهد بود. مطابق با رودمپ ارایه شده توسط تیم توسعه دهنده بازی همستر کامبت، فروش ارز بازی همستر در جولای 2024 (تیر ماه 1403) امکان پذیر خواهد شد. بنابراین مهم ترین خبر برای دوستداران این بازی، لیست شدن ارز همستر در صرافی ها است.

همستر در راه صرافی ها

در این شرایط روز جمعه صرافی چینی Gate.io ارز همستر را در بازار پیش فروش خود لیست کرد و در اطلاعات این صرافی آمده است تا 10 میلیون کوین همستر را می تواند معامله کند.

بازار پیش فروش همواره با محدودیت هایی روبروست و بیشتر به جهت کشف قیمتی و حجم تراکنش تشکیل می شود. تا به این لحظه(حین نگارش) معاملاتی با حجم 5 هزار همستر به قیمت 690 تتر ( هر همستر معادل 0.138 ) نیز در این صرافی انجام شده اند.

ظاهرا تاکنون قیمت گذاری در بازار پیش فروش به گونه ای بوده که هر توکن همستر با قیمت 0.155 دلار قیمت گذاری شده است. البته این قیمت نهایی نبوده و تا زمان ورود این کوین به بازار انتظار می رود که قیمت همچنان در یک شیب نزولی قرار داشته باشد. در نهایت قیمت در زمان عرضه این کویین در بازار اسپات مشخص خواهد شد.

پیش از این نیز کوکوین (Kucoin)، دهمین صرافی ارز دیجیتال بزرگ جهان از لیست شدن توکن همستر کامبت (HMSTR) در بخش پیش بازار (Pre-market) خود خبر داد.

217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همستر کامبت قابل معامله می شود؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همستر کامبت قابل معامله می شود؟"، کلیک کنید.