«نمی شود» و «نمی توان» دیگر در این کشور معنا ندارد – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

«نمی شود» و «نمی توان» دیگر در این کشور معنا ندارد - خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری دکتر نانو، محمدمهدی اعلایی ظهرچهارشنبه در آیین افتتاح پروژه های نهضت ملی مسکن استان اظهار کرد: از مردم ایران اسلامی بابت انتخاب رئیس جمهور شهید که هدفی جز خدمت رسانی با تعهد و اخلاص نداشت ممنون هستیم و این انتخابات اقدامات و برکات زیادی را برای کشور به همراه داشت.

وی افزود: این اعتماد منجر به این شد که دولتی بر سر کار بیاید که ترازی برای سنجیدن حسن و قبح های عملکردی در فضای پیش رو اجرایی کشور و سنجه ای برای تحقق مفهوم ما می توانیم باشد.

اعلایی گفت: رهبر معظم انقلاب روز گذشته تعبیری را در خصوص دولت سیزدهم به کار بردند که برای تمامی خدمت گذاران دولت افتخار آفرین بود و ایشان فرمودند که اگر دولت سیزدهم فعالیت های خود را ادامه می داد مشکلات اقتصادی برطرف می شد.

استاندار قزوین اضافه کرد: منازلی که امروز در حال تحویل به مردم است در یک بازه زمانی یک و نیم ساله انجام شده است و این مهم در حالی اتفاق افتاده که دولت های قبل ساخت مسکن را وظیفه خود نمی دانستند.

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: امروز دغدغه هزاران خانواده در حوزه مسکن رفع می شود و امیدواریم منشا نور و برکت باشد.

وی افزود: دولت های بعدی دیگر نمی توانند بگویند نشد و نمی شود چراکه آیت الله رئیسی نشان داد که همه اتفاقات مثبت را می توان در این کشور رقم زد و همین موضوع باعث ایجاد یک تراز مدیریتی در کشور شد.

اعلایی با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در روز ۸ تیر گفت: مردم در روز های پیش رو می توانند با حضور و مشارکت در انتخابات و انتخاب گزینه اصلح برای آینده یک مسیر توام با پیشرفت، عدالت، انصاف، اقتدار و عزت را رقم بزنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«نمی شود» و «نمی توان» دیگر در این کشور معنا ندارد – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«نمی شود» و «نمی توان» دیگر در این کشور معنا ندارد – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.