نظارت بر روند اجرای پروژه های نیمه تمام در کردستان افزایش می یابد

نظارت بر روند اجرای پروژه های نیمه تمام در کردستان افزایش می یابد

به گزارش خبرگزاری دکتر نانو از سنندج، اکبر محمدی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان پنجشنبه سیزدهم اردیبهشت ماه سالجاری در آیین تجلیل از بازنشستگان و ایثارگران این سازمان که با حضور اسماعیل زارعی کوشا استاندار کردستان برگزار شد اظهار داشت : تمام تلاش همکاران ما در این سازمان ایجاد رضایت عمومی در جذب اعتبارات و گشایش و تسهیل گری در امور است.

وی تصریح کرد: گشایش و تسهیلگری در امور راهبرد اصلی ما در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان است و خوشبختانه یکایک همکاران در این راستا تمام توان و ظرفیت خود را بکار گرفته اند.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان با بیان اینکه با وجود کمبود نیروی انسانی در سازمان نسبت به وظایف و مسیولیت هایی که داریم توانسته ایم به نحو احسن عمل کنیم افزود: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) با عنوان جهش تولید با مشارکت مردم نام گذاری شده است تمام توان و تلاش ما ایجاد بسترهای لازم در راستای تحقق شعار سال است.

محمدی اضافه کرد: در راستای عملیاتی شدن شعار سال با دستگاه ها و سازمان های مختلف در استان مکاتبات لازم انجام شده و تقسیم وظایف صورت گرفته است.

این مقام مسیول با اشاره به اینکه فعالیت های دیگری هم در حوزه کارشناسی انجام گرفته است گفت: شیوه نامه عملیاتی شدن شعار سال به دستگاه های مختلف ارسال شده است.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان خاطرنشان کرد: افزایش تولید و مشارکت مردم در برنامه های سازمان مدیریت برنامه ریزی به عنوان دو راهبرد اصلی و مطالبه رهبری دنبال می شود.

محمدی با بیان اینکه تولید ثروت و افزایش اشتغال ، رفع تبعیض و تحقق عدالت اجتماعی از اولویت های سازمان مدیریت برنامه ریزی استان در سال جاری است گفت: سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی و اقتصاد مقاومتی، تبصره 2 قانون بودجه سال 1403 ، ماده 24 قانون مدیریت خدمات کشور، آیین نامه مولدسازی، قانون تشکیل تعاونی ها و …از مباحثی است که به صورت جدی دنبال خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه بازنگری در توزیع اعتبارات هزینه ای با تعریف مدلی جدید در استان را از برنامه های اولویت دار در سازمان مدیریت برنامه ریزی کردستان می دانیم گفت: در سالجاری در کنار این مهم، نظارت بر پروژه های عمرانی به صورت ویژه تر و میدانی انجام می شود.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان اضافه کرد: سطح نظارت میدانی و عملیاتی بر پروژه های نیمه تمام افزایش می یابد.

محمدی در پایان خاطر نشان کرد: در حوزه آموزش و پژوهش نیز همکاران این سازمان موظف شده اند که یک برنامه مدون و کارشناسی شده در زمینه شعار سال در زمینه ارتقاء سطح دانش مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی تدوین و عملیاتی نمایند.

گفتنی است در پایان این مراسم از بازنشستگان سال 1402 و ایثارگران سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تقدیر شد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نظارت بر روند اجرای پروژه های نیمه تمام در کردستان افزایش می یابد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نظارت بر روند اجرای پروژه های نیمه تمام در کردستان افزایش می یابد"، کلیک کنید.