مهلت ثبت نام آزمون طرح «شهید زین الدین» تمدید شد

مهلت ثبت نام آزمون طرح «شهید زین الدین» تمدید شد

دکتر نانو/قزوین معاون آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی قزوین از تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی طرح شهید زین الدین خبر داد و گفت: متقاضیان شرکت در این آزمون تا پایان روز پنجشنبه 10 اسفند برای ثبت نام و ویرایش اطلاعات خود مهلت دارند.

سمانه مولاوردی خانی در گفت وگو با دکتر نانو با اشاره به تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی طرح «شهید زین الدین»، اظهار کرد: متقاضیان شرکت در این آزمون تا پایان روز پنجشنبه 10 اسفند برای ثبت نام و ویرایش اطلاعات خود مهلت دارند، این آزمون بر اساس مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و در راستای اجرای ماده 44 قانون مدیریت خدمات کشوری و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام برگزار می شود.

وی بابیان اینکه «طرح شهید زین الدین» باهدف جذب نیروی متخصص، کارآمد و انقلابی در بین برخی استان ها از جمله ایلام، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، خوزستان، سمنان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، مازندران، هرمزگان، همدان و یزد در حال اجرا است، بیان کرد: دومین آزمون استخدامی طرح شهید زین الدین روز پنجشنبه 17 اسفند ماه برگزار می شود و نتایج آن نیمه دوم فروردین ماه 1403 اعلام خواهد شد.

این مسیول در ادامه تصریح کرد: کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه 14 اسفندماه 1402 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir قرار خواهد گرفت.

مولاوردیخانی گفت: در این آزمون استخدامی، مشابه سایر آزمون های استخدامی سهمیه های آزاد، 25 درصد ایثارگران، 5 درصد ایثارگران و 3 درصد معلولان نیز لحاظ شده است و تعداد 64 نفر در دستگاه های اجرایی استان قزوین، ازجمله سازمان مدیریت و برنامه ریزی و همچنین برخی ادارات کل نظیر جهاد کشاورزی، اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای، اداره کل صنعت، معدن و تجارت، اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس و اداره کل ورزش و جوانان پذیرفته و به کارگیری خواهند شد.

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهلت ثبت نام آزمون طرح «شهید زین الدین» تمدید شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهلت ثبت نام آزمون طرح «شهید زین الدین» تمدید شد"، کلیک کنید.