ملی پوش سابق کشتی ایران درگذشت – دکتر نانو

ملی پوش سابق کشتی ایران درگذشت - دکتر نانو

دکتر نانو/خوزستان ملی پوش سابق کشتی فرنگی ایران دارفانی را وداع گفت.

ایرج کاهیرده ملی پوش سابق کشتی ایران پس از سال ها درد ناشی از بیماری در سن 81 سالگی در گذشت. مراسم تشییع وی امروز (سه شنبه) برگزار و پیکر او در قطعه ورزشکاران بهشت آباد اهواز به خاک سپرده می شود.

به گزارش دکتر نانو، مرحوم کاهیرده مربیگری تیم ملی کشتی فرنگی ایران و ریاست هیات کشتی خوستان را نیز در کارنامه دارد.

مجید قایدی پیشکسوت کشتی خوزستان با تایید خبر درگذشت ایرج کاهیرده با عرض تسلیت به جامعه کشتی ایران و خانواده این مرحوم، به دکتر نانو، گفت: کاهیرده در عین مظلومیت و پس از سال ها رنج ناشی از بیماری روز گذشته دارفانی را وداع گفت. او از قهرمانان سابق کشتی و مدیران ارشد سابق صدا بود.

وی با بیان این که مرحوم کاهیرده رییس سابق هیات کشتی نسل طلایی خوزستان بود، ادامه داد: معتقدم در کشتی خوزستان و حتی ایران، بزرگ تر کاهیرده نداریم. او از مفاخر طلایی کشتی خوزستان و ایران بود که کشتی گیران بزرگی را پرورش داد. اگر اکنون کشتی خوزستان به عنوان قطب کشتی فرنگی ایران شناخته می شود، حاصل کار فرد بزرگی چون ایرج کاهیرده است.

قایدی عنوان کرد: ای کاش وقتی چنین بزرگانی زنده هستند و در شرایطی به سر می برند که نیاز به دلگرمی و سرکشی دارند، به آن ها اهمیت داده شود. همین الان نیز پیشکسوتان دیگری را داریم که در شرایط خوبی به سر نمی برند و ای کاش الان قدر آن ها را بدانیم.

خبرگزاری دکتر نانو نیز درگذشت ایرج کاهیرده را جامعه کشتی ایران و نیز خانواده این مرحوم تسلیت می گوید.

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ملی پوش سابق کشتی ایران درگذشت – دکتر نانو" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ملی پوش سابق کشتی ایران درگذشت – دکتر نانو"، کلیک کنید.