مقام آیت الله رییسی حاصل تمکین به عهد الهی است – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

مقام آیت الله رییسی حاصل تمکین به عهد الهی است - خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار دکتر نانو، آیت الله سید محمد علی معصومی شامگاه دوشنبه در آیین بزرگداشت آیت الله رییسی و همراهان که با حضور استاندار هرمزگان و نماینده ولی فقیه در استان در مسجد جامع بندرعباس برگزار شد، اظهار کرد: انسان هایی که در نظام اسلامی خدمت می کنند جزو ایثارگران هستند چرا که خانواده و زندگی عادی را کنار گذاشته و خدا و مردم را بر خود مقدم کرده اند.

وی با اشاره به آیه 23 سوره احزاب افزود: خداوند مقامی به آیت الله رییسی اعطا کرد که از این پس هرگاه میلاد امام رضا علیه السلام برسد مردم به یاد او نیز خواهند افتاد و این حاصل تمکین به عهد الهی است که از کنار گذاشتن هوای نفس به دست می آید.

استاد اخلاق حوزه و دانشگاه تصریح کرد: از نثار جان در راه خدا کاری با ارزش تر نداریم و به همین دلیل است که شهدا در نزد خداوند به صورت مدام روزی می خورند.

آیت الله معصومی بیان کرد: طی 40 سال گذشته مردم داغ های زیادی از این جنس دیده اند اما ایستادگی کردند و امروز به برکت همین ایستادگی هاست که توانستیم شاخ آمریکا و رژیم صهیونیستی را بشکنیم.

وی تصریح کرد: هر کس تقوای الهی را رعایت کند و خدا را در همه اعمال ناظر ببیند، خداوند در همه مواضع راه ها را برای او باز خواهد کرد همانطور که برای آیت الله رییسی راه شهادت را باز کرد و در شب های قدر به حدی خداوند متعال را قسم داد که به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مقام آیت الله رییسی حاصل تمکین به عهد الهی است – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مقام آیت الله رییسی حاصل تمکین به عهد الهی است – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.