مقابله فناورانه با چالش های استارت آپی/ کسب وکارهای نو در رشته های روانشناسی و مامایی ایجاد شد

در گفت و گو با دکتر نانو تشریح شد؛

مقابله فناورانه با چالش های استارت آپی کسب وکارهای نو در رشته های روانشناسی و مامایی ایجاد شد

یک هسته فناور مستقر با متدهای آموزشی جدید و به روز موفق به راه اندازی کسب و کارهای نو در رشته های روانشناسی و مامایی شده است.

خبرگزاری علم و فناوری دکتر نانو؛ یک هسته فناور مستقر در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان در زمینه ارایه خدمات مشاوره مامایی و روانشناسی فعالیت می کند.

این هسته فناور فعالیت خود را از 19 دی 1402 در زمینه مشاوره مامایی و روانشناسی آغاز کرده و متخصصان بسیاری از سوی هسته فناور به ارایه خدمات تخصصی به مردم و دانشجویان می پردازند.

مخاطبان این هسته فناور فقط دانشجویان نیستند، بلکه مردم نیز جزیی از تشکیلات و مجموعه هسته فناور هستند تا برمبنای مشورت با متخصصان حوزه روانشناسی و مامایی دغدغه های خود را در این زمینه مطرح کرده و به پاسخ های درست و اصولی دست پیدا کنند.

همچنین دانشجویان علاوه بر طی دوره های آموزشی در دوره های تکمیلی هم حضور پیدا می کنند و اتاق فکر هسته ساماندهی شده تا مطالب علمی دانشجویان در زمینه های روانشناسی و مشاوره مامایی منتشر شود.

خبرنگار خبرگزاری دکتر نانو در راستای بررسی جزییات فعالیت های هسته فناور «ویسپهر» مستقر در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان گفت و گویی را با فاطمه شیرمحمدی مدیر این هسته فناور ترتیب داده است.

ارایه راهکار برای ایجاد کسب و کارهای نوین در حوزه روانشناسی و مامایی

شیرمحمدی که عنوان فارغ التحصیل رشته میکروبیولوژی و مدیر هسته فناور روان برخط «ویسپهر» را با خود دارد، اظهار کرد: این هسته فناور مستقر در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان و استان گلستان است.

وی اضافه کرد: هسته فناور روان برخط ارایه کننده خدمات مشاوره مامایی و روانشناسی به تمامی افراد در نقاط مختلف ایران است که به صورت برخط (آنلاین) واز طریق وب سایت است.

مدیر هسته فناور روان برخط یادآور شد: هسته فناور همچنین برگزارکننده دوره های آموزشی و کارگاه به صورت حضوری (در شهر گرگان) و غیرحضوری (آنلاین) با حضور متخصصین و استادان برتر است.

شیرمحمدی متذکر شد: ویزیت مشاوره ای به صورت آنلاین و در بستر گوگل میت، اسکایپ یا تماس تلفنی انجام می شود و انتخاب هرکدام از روش ها برعهده کاربر است و دانشجویان می توانند برای دسترسی به خدمات ما و ثبت نوبت مشاوره به آدرس اینترنتی www.veyspehr.com مراجعه کنید.

وی با بیان اینکه با متخصصان حوزه روانشناسی و مامایی در استان های گلستان، مازندران، تهران، اصفهان، خراسان شمالی، ایلام، یزد و … همکاری می کنیم، ادامه داد: این همکاری با شیوه به روز و جدیدترین متدها انجام می شود و استادانی که اعضای هییت علمی دانشگاه ها هستند دانشجویان را با به روزترین مطالب آشنا می کنند.

مدیر هسته فناور روان برخط درباره اینکه آیا دانشجویان در زمینه مقاله نویسی هم تبحر پیدا می کنند؟ چنین پاسخ داد: بله. دانشجویان رشته های مامایی و روانشناسی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد آموزش مقاله نویسی را هم فرامی گیرند تا بتوانند پس از تکمیل دوره های آموزشی و کارآموزی با همراهی و کمک استادان متخصص در اتاق فکر هسته به انتشار مطالب علمی در بخش مقالات سایت بپردازند.

شیرمحمدی تشریح کرد: در تلاشیم از طریق بستر هسته بهترین مشاوران و متخصصان را به افراد معرفی کنیم و تاکنون موفق به ویزیت مشاوره ای آنلاین در بخش مامایی و روانشناسی بوده ایم و توانسته ایم کارگاه های حضوری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان برگزار کنیم.

هسته فناور «ویسپهر» با متخصصان حوزه روانشناسی و مامایی در استان های گلستان، مازندران، تهران، اصفهان، خراسان شمالی، ایلام، یزد و … همکاری دارد و دانشجویان مطالب را با جدیدترین متدها فرامی گیرند

وی افزود: با توجه به قرارداد 6 ماهه هسته فناور روان برخط  با دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان به مدت دو سال، 10 درصد از هر فعالیتی که برای هسته سود مالی داشته باشد، متعلق به دانشگاه است.

مدیر هسته فناور روان برخط اضافه کرد: هزینه و صرف زمان زیاد برای رفت و آمد به مراکز و کلینیک های مشاوره در شهر های بزرگ، دغدغه بسیار مهمی برای افراد به شمار می رود.

شیرمحمدی عنوان کرد: برخی دانشجویان علاقه مند هستند در کارگاه و دوره های اساتید برتر کشور در بخش روانشناسی و مامایی شرکت کنند و در نتیجه افراد با استفاده از سایت می توانند در سریع ترین زمان به متخصصان متصل شوند و از خدمات مشاوره ای ما استفاده کنند.

وی گفت: همچنین دانشجویان در تمامی استان های کشور می توانند از کارگاه و دوره های آموزشی ما از طریق سایت مطلع شده و به صورت آنلاین شرکت کنند.

مدیر این هسته فناور اضافه کرد: ازمهم ترین چالش های استارت آپ و کسب و کار های نو، نحوه درست تبلیغات و معرفی خود به دیگران بوده؛ بنابراین ساخت مسیر درست تبلیغات در ابتدای مسیر بسیار مهم است.

شیرمحمدی مطرح کرد: مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان کارگاه های متعددی را درراستای آموزش واحد های فناور با موضوعات و عناوین مختلف (تجاری سازی محصولات دانش بنیان و فناورانه، چگونه محصول شرکت ها را تجاری سازی کنیم؟) به صورت رایگان برگزار می کند.

وی با قدردانی از حجت الاسلام سیدعلی طاهری رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان و واحد گرگان و دادگر مسیول مرکز رشد این دانشگاه و مرضیه عزیزی عضو هییت علمی روانشناسی بیان کرد: امیدوارم بتوانیم همکاری گسترده تر در سطح کشور با متخصصین روانشناسی و مامایی در بخش ویزیت آنلاین داشته باشیم و دوره های حضوری در سایر شهر ها برگزار کنیم.

مدیر هسته فناور روان برخط «ویسپهر» در ادامه توضیح داد: از مسیولان درخواست می کنیم برای کسب و کار های نو و آنلاین وام هایی با مبالغ مشخص در نظر بگیرند تا بنوانیم با استفاده از این مبالغ به بهبود سطح فنی و کیفی سایت بپردازیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مقابله فناورانه با چالش های استارت آپی/ کسب وکارهای نو در رشته های روانشناسی و مامایی ایجاد شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مقابله فناورانه با چالش های استارت آپی/ کسب وکارهای نو در رشته های روانشناسی و مامایی ایجاد شد"، کلیک کنید.