معاوضه جدید استقلال و مس؛ محرم 2 آبی پوش را می خواهد!

معاوضه جدید استقلال و مس؛ محرم 2 آبی پوش را می خواهد!

به گزارش خبرگزاری دکتر نانو؛ در اولین روزهای حضور محرم نویدکیا در مس رفسنجان این سرمربی جوان و باتجربه با درخواست جدایی برخی ستاره های تیمش برای حضور در تیم های بزرگ مواجه شده است. یکی از نفراتی که خواهان جدایی است و مورد توجه استقلال هم قرار گرفته، فرشید باقری است.

به گزارش ورزش سه، استقلالی ها از مدت ها قبل با باقری وارد مذاکره شده اند اما هنوز توافقی با مس رفسنجان برای دریافت رضایت نامه این هافبک باتجربه نداشته اند. در چنین شرایطی نویدکیا نیز که تیمش چند بازیکن تاثیرگذار خود را از دست داده، دوست ندارد بازیکن جدیدی را به جمع خروجی هایش اضافه کند.

از این رو نویدکیا به مسیولان مس رفسنجان اعلام کرده تنها در صورتی راضی به جدایی برخی بازیکنان خواهد شد که بتواند به جای آنها و در پست آنها بازیکن جدیدی را به خدمت بگیرد. محرم درباره باقری نیز چنین تصمیمی گرفته و البته که کادرفنی و مدیریت استقلال هم به این مسیله چراغ سبز نشان داده اند.

با توجه به نیاز مس رفسنجان به جذب بازیکن در خط هافبک و حمله، زبیر نیک نفس و ارسلان مطهری دو گزینه نارنجی پوشان هستند که در صورت جذب آنها رضایتنامه فرشید باقری را صادر خواهند کرد.

معاوضه فرشید باقری با زبیر نیک نفس و ارسلان مطهری مسیله ای است که مسیولان مس رفسنجان و استقلال روی آن به توافقات اولیه هم رسیده اند. در این بین اما اصلی ترین مسیله رضایت مطهری و نیک نفس است.

اگرچه استقلالی ها به طور رسمی ارسلان مطهری را در لیست خروجی اعلام کردند و درباره نیک نفس هم احتمالا این اتفاق رخ می دهد، اما مسیله اصلی راضی شدن این دو ستاره به خروج از استقلال و حضور در اردوی مس رفسنجان است. مطهری و نیک نفس از سال گذشته و امسال مطالباتی از باشگاه استقلال دارند که روی دریافت این مطالبات اصرار دارند.

مطهری و نیک نفس به مسیولان استقلال اعلام کرده اند تا زمانی تکلیف مطالباتشان روشن نشود، برای جدایی و فسخ توافقی اقدام نمی کنند و همین امر می تواند معاوضه آنها با فرشید باقری را با مشکل روبه رو کند.

با همه این مسایل مذاکرات مس رفسنجان و استقلال ادامه دارد و باید دید در روزهای آینده چه اتفاقاتی رخ می دهد؛ اینکه آیا فرشید باقری بار دیگر پیراهن استقلال را برتن می کند یا ارسلان و زبیر نارنجی پوش می شوند مسیله ای است که در روزهای بعد مشخص خواهد شد.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معاوضه جدید استقلال و مس؛ محرم 2 آبی پوش را می خواهد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معاوضه جدید استقلال و مس؛ محرم 2 آبی پوش را می خواهد!"، کلیک کنید.