مرگ مرد 70 ساله درپی سقوط در چاه

مرگ مرد 70 ساله درپی سقوط در چاه

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ مردی 70 درپی سقوط به عمق 30 متری چاهی در باغ شخصی اش خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت وگو با دکتر نانو در این باره گفت: در ساعت 19:37 روز جمعه، یک مورد حادثه سقوط در چاه به سامانه 125 اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان دو ایستگاه را به همراه تجهیزات مورد نیاز به محل حادثه واقع در انتهای خیابان استخر، مسیر منتهی به گردنه قوچک اعزام کرد.  

وی با بیان اینکه محل حادثه یک باغ شخصی بود، گفت: هنگام حضور آتش نشانان در محل مشخص شد که مردی حدودا 70 ساله به عمق یک چاه آب 30 متری در این باغ سقوط کرده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه داخل این چاه، مملو از آب بود، اظهارکرد: آتش نشانان با ایمن سازی محل و ایجاد کارگاه نجات وارد عمق 30 متری این چاه شده و مرد 70 ساله را از داخل چاه خارج کرده و به عوامل اورژانس مستقر در محل تحویل دادند که با بررسی علایم حیاتی این فرد، مشخص شد که او جان خود را از دست داده است.

ملکی گفت: آتش نشانان پس از ایمن سازی، محل را به عوامل انتظامی و مالکان تحویل داده و حوالی ساعت 23 به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه های خود بازگشتند.

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مرگ مرد 70 ساله درپی سقوط در چاه" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مرگ مرد 70 ساله درپی سقوط در چاه"، کلیک کنید.