مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی مناسبتی ملی با ابعادی جهانی است

مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی مناسبتی ملی با ابعادی جهانی است

فرمانده انتظامی تهران بزرگ : مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی را مناسبتی ملی با ابعادی جهانی توصیف کرد و گفت: از این رو تامین نظم و امنیت این مراسم دارای اهمیت ویژه ای است.

به گزارش دکتر نانو، سردار عباسعلی محمدیان در جلسه قرارگاه انتظامی امنیتی و ترافیکی روح الله که صبح امروز با حضور فرمانده فراجا، معاون عملیات فراجا، رییس پلیس راهور فراجا و … برگزار شد، با گرامیداشت یاد امام خمینی و شهدا و به خصوص شهدای خدمت گفت: مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی مناسبتی ملی که ابعادی جهانی دارد و از این رو تامین نظم ترافیک و امنیت در آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در همن راستا نیز از مدت ها قبل جلسات هماهنگی برای اتخاذ تهمیدات ترافیکی، ایجاد نظم و تامین امنیت این مراسم با حضور پلیس و دستگاه های مختلف برگزار شده است.

وی با اشاره به اقدامات  انجام شده برای برقراری امنیت کامل زایران حرم امام خمینی (ره) به تمهیدات و اقدامات صورت گرفته  برای برگزاری هر چه بهتر مراسم اشاره کرد و گفت: کمیته ترافیکی مراسم که مسیولیت آن بر عهده پلیس راهور تهران بزرگ قرار داده شده، از مهم ترین کمیته های برگزاری این مراسم است. برابر تدابیر اتخاذ شده از شب گذشته جانمایی پارکینگ ها بر اساس موقعیت های موجود و به تفکیک استان ها انجام شده و شرایط طوری است که در هنگام ورود و هنگام خروج شاهد کمترین حجم ترافیک باشیم. 

محمدیان ادامه داد:  امسال با دو تغییر نسبت به سال گذشته وضعیت پارکینگ ها طراحی شده است اول این که برای خودروهای شخصی محلی در نظر گرفته شده است و دوم این که برای اتوبوس هایی که از شب قبل به تهران و محل برگزاری مراسم آمده اند، پارکینگی مشخص در نظر گرفته شده تا هم بهتر استقرار یابند و هم پذیرایی بهتری از آنها انجام شود.

وی در ادامه به تشریح جزییات اقدامات و تسهیلات انتظامی و امنیتی نیز مراسم پرداخت و گفت: ماموران یگان های تخصصی پلیس در این مراسم از آماده باش کامل برخوردارند. علاوه بر استقرار ماموران در حلقه ها و لایه های پیش بینی شده، ماموران انتظامی در سراسر شهر تهران نیز در آماده باش قرار دارند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه فعالیت قرارگاه روح الله تا زمان پایان مراسم و بازگشت زایران به شهرها و مقاصد خود ادامه خواهد داشت، گفت: پس از آن نسبت به بررسی اقدامات انجام شده و آسیب شناسی تمهیدات نیز اقدام خواهد شد تا از تجربیات به دست آمده در سال های آتی نیز استفاده شود.

محمدیان در پایان حضرت امام خمینی را امام وعده های صادق توصیف کرد و گفت: در طول سال های انقلاب هر آنچه رهبر کبیر انقلاب اسلامی پیش بینی کرده بودند روی داده و شاهد وقوع آن هستیم.

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی مناسبتی ملی با ابعادی جهانی است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی مناسبتی ملی با ابعادی جهانی است"، کلیک کنید.