لیمو شیرین ایران وارد چین شد

لیمو شیرین ایران وارد چین شد

بعد از دو سال تلاش بی وقفه و اقدامات موثر وزارت امور خارجه و وزارت جهاد کشاورزی در زمینه صدور پروتکل بهداشتی و دریافت مجوز ثبت جهت شرکت صادرکننده، در نهایت لیمو شیرین ایران وارد چین شد.

به گزارش دکتر نانو، با پیگیری و همت سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در گوانجو، اولین محموله لیمو شیرین به کشور چین وارد و در نمایشگاه محصولات غذایی گوانجو رونمایی گردید.
این دستاورد، بعد از دو سال تلاش بی وقفه و اقدامات موثر وزارت امور خارجه و وزارت جهاد کشاورزی در زمینه صدور پروتکل بهداشتی و دریافت مجوز ثبت جهت شرکت صادرکننده مازندرانی در پنجره واحد گمرک چین محقق گردید که در نتیجه مسیر ورود مرکبات ایران به چین را هموار نموه است.
درویشی متولی، سرکنسول کشورمان در گوانجو با حضور در غرفه شرکت وارد کننده لیمو شیرین از ایران در  نمایشگاه یادشده، طی مصاحبه ای با رسانه ها، با اظهار خرسندی از ورود این محصول به بازار چین، اظهار امیدواری نمود در آینده با ثبت و صدور مجوز برای تعداد بیشتری از شرکت های ایرانی برای صادرات محصولات کشاورزی و باغی، شاهد صادرات بیشتری از این محصولات در بازار چین باشیم.

لیمو شیرین ایران وارد چین شد

وی اظهار امیدواری نمود، با صادرات بیشتر میوه و محصولات خوراکی ایرانی بدلیل کیفیت بالا به بازار چین، موجبات رضایت بیشتر مصرف کنندگان چینی را فراهم آورد. نامبرده افزود، هم اکنون برخی محصولات خوراکی ایرانی نظیر زعفران، پسته، انجیر خشک، خرما، گلاب و همچنین برخی محصولات فرآوری شده نظیر بیسکوییت نیز از ایران به کشور چین صادر می گردد که خوشبختانه بدلیل موقعیت جغرافیایی، کیفیت خاک و شرایط متنوع آب و هوایی موجب شده که اغلب محصولات کشاورزی و باغی ایران از بهترین کیفیت برخوردار بوده و معمولا مورد استقبال فراوان شرکت های وارد کننده چینی قرار بگیرد.   
محصول لیمو شیرین در غرفه شرکت چینی این نمایشگاه، بعنوان یک میوه ناشناخته ایرانی مورد استقبال فراوان بازدید کنندگان چینی قرار گرفت و طعم شیرین این محصول ایرانی تحسین بسیاری از بازدیدکنندگان را در برداشت، تاجاییکه، بازدید کنندگان در روز اول نمایشگاه متقاضی خرید این محصول (بصورت یک یا چند عدد) و با قیمت نسبتا گزافی بمنظور تست این محصول بوده اند.

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لیمو شیرین ایران وارد چین شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لیمو شیرین ایران وارد چین شد"، کلیک کنید.