لوپز: میرزازاده کشتی گیر بزرگی است/ به چیزی جز پنجمین طلای المپیک فکر نمی کنم

لوپز: میرزازاده کشتی گیر بزرگی است/ به چیزی جز پنجمین طلای المپیک فکر نمی کنم

دارنده 9 طلای جهان و المپیک، ملقب به غول کوبایی، با بیان این که امین میرزازاده کشتی گیر بزرگی است، گفت: به چیزی جز پنجمین طلای المپیک فکر نمی کنم.

میخاین لوپز، دارنده 4 مدال طلای المپیک و 5 مدال طلای جهان در گفت وگو با دکتر نانو در حاشیه مسابقات مجارستان، درباره هدف خود از حضور در المپیک پاریس، اظهار کرد: هدفی جز کسب پنجمین مدال طلای المپیک ندارم. ادامه حضورم در کشتی برای کسب پنجمین طلای المپیک بود و برای رسیدن به این هدف سخت در حال تمرین هستم. امیدوارم بتوانم به هدفی که در پاریس به دنبال آن هستم برسم.

دارنده 9 مدال طلای جهان و المپیک، افزود: رقیبان خوبی در المپیک دارم و قطعا آن ها نیز برای کسب خوشرنگ ترین مدال به پاریس می آیند. باید با یکدیگر مبارزه کنیم تا پس از آن نتیجه مشخص شود.

او درباره امین میرزازاده، سنگین وزن کشتی فرنگی ایران در المپیک، گفت: او کشتی گیر بزرگی است و موفق شد به مدال طلای جهان برسد. قطعا کشتی گیری که موفق به شکست همه رقبایش می شود و بر سکوی اول جهان می ایستد شایسته احترام است. آماده هستم که با او بجنگم.

لوپز درباره راز موفقیت خود در کسب 9 طلای جهان و المپیک و حضور در المپیک پاریس در سن 40 سالگی، گفت: راز پیچیده ای وجود ندارد. دلیل این موفقیت ها چیزی جز تمرین و سخت کوشی نبوده است. داشتن انگیزه برای رسیدن به موفقیت دیگر فاکتور مهم برای هر ورزشکاری است.

وی درباره این که آیا پس از المپیک پاریس نیز به کشتی ادامه می دهد یا خیر؟ خاطرنشان کرد: نه دیگر ادامه نمی دهم!

او درباره کشتی ایران نیز گفت: کشتی ایران همیشه از قدرت های بزرگ دنیا بوده و قهرمانان بزرگی دارد. قطعا آن ها در المپیک شانس زیادی برای موفقیت دارند.

لوپز در پایان گفت: مردم ایران نیز همیشه طرفدار کشتی بوده اند و با همه وجود کشتی را دوست دارند. ایران کشور بزرگی است و امیدوارم در المپیک موفق باشد.

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لوپز: میرزازاده کشتی گیر بزرگی است/ به چیزی جز پنجمین طلای المپیک فکر نمی کنم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لوپز: میرزازاده کشتی گیر بزرگی است/ به چیزی جز پنجمین طلای المپیک فکر نمی کنم"، کلیک کنید.