قیام 15 خرداد مبدا تحولات تاریخ ایران معاصر بود – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

قیام 15 خرداد مبدا تحولات تاریخ ایران معاصر بود - خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

مهدی پارسا امروز در گفت و گو با خبرنگار دکتر نانو با گرامیداشت سالروز 15 خرداد با اشاره اینکه قیام 15 خرداد مبدا تحولات تاریخ ایران معاصر بود اظهار کرد: امام خمینی (ره) در دوران جهل و طاغوت، پرچم استقامت و مقاومت را برافراشت تا دنیا بداند همه دنیا هم متحد باشند در مقابل اراده حق تعالی راه به جایی نمی برند و پیروزی نهایی جبهه حق در برابر باطل سنت الهی است.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) اسوه تمام عیار شجاعت بود، گفت: امام خمینی (ره) در عمل نشان داد جز خدای تبارک و تعالی از هیچ کس ترسی ندارد و تنها برای خدا در مقابل استعمار و استکبار قیام کرده است.

مسوول بسیج رسانه استان گیلان با تاکید بر اینکه هدف قیام انقلابی امام خمینی (ره) مقابله با طاغوت و اهتزاز پرچم توحید بود، افزود: بازخوانی قیام 15 خرداد نشان می دهد که امام خمینی (ره) با نگاهی الهی در مقابل شرق و غرب عالم ایستاد و پرچم توحید را در دنیا به اهتزاز آورد.

پارسا با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب مبنی بر اینکه امام عظیم الشان انقلاب بدون هیچ گونه امکانات با اتکاء به ایمان و اراده، دنیا را متحول کرد، گفت: امید به تحول، ویژگی بارز امام مسلمین بود و امروز پیروان ایشان در این عرصه جنگ شناختی با ایمان و امید ادامه دهنده راه او هستند و برای تحقق تمدن نوین اسلامی گام برمی دارند.

وی با بیان اینکه امروز رسانه محور روایت ها و اصحاب رسانه در صف مقدم مقابل با تحریف واقعیت ها قرار دارند، تصریح کرد: امروز دشمنان در تلاش هستند تا حقیقت تفکر امام خمینی (ره) را تحریف کنند اما نور مکتب توحید، راه و منش امام عظیم الشان انقلاب نه تنها خاموش شدنی نیست بلکه منجر به بیداری وجدان های آزاده دنیا شده است.

مسوول بسیج رسانه گیلان با اشاره به اینکه قیام 15 خرداد نه یک واقعه و حادثه بلکه سر آغاز نهضت بیداری اسلامی بود، گفت: مسیری که قیام 15 خرداد ترسیم کرد پیروزی انقلاب اسلامی را در میان بهت و حیرت جهانیان به ارمغان آورد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قیام 15 خرداد مبدا تحولات تاریخ ایران معاصر بود – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قیام 15 خرداد مبدا تحولات تاریخ ایران معاصر بود – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.