قزوین میزبان جشن بزرگ محفلی ها – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

قزوین میزبان جشن بزرگ محفلی ها - خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری دکتر نانو، برنامه تلویزیونی محفل که اولین بار در ماه مبارک رمضان سال 1401 کار خود را آغاز کرد با هدف ترویج مفاهیم و معرفی نخبگان قرآنی به روی آنتن شبکه سه سیما رفت. این برنامه در ماه مبارک رمضان 1403 نیز در فصل دوم خود و با حفظ ساختار و در راستای پویش «زندگی با آیه ها» که به همت سازمان تبلیغات اسلامی راه اندازی شده بود پخش خود را آغاز و در «محفل امام حسنی ها» که به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن مجتبی برگزار شد با استقبال چشمگیر مخاطبان در ورزشگاه 120 هزار نفری آزادی مواجه شد.

مهدی زاده حسین سردبیر برنامه تلویزیونی محفل درباره هدف از برگزاری اجتماعات استانی گفت: «بعد از اجتماع بزرگ محفل امام حسنی ها این درخواست از مراکز استانها بود که در سایر شهرها هم این اجتماعات برگزار شود و به نظرم یکی از راه های تدوام این برنامه برگزاری اجتماعات قرآنی است که در سراسر ایران برپا می شود. از طرفی ما این گزاره را داشتیم که محفل های قرآنی رونق زیادی ندارد و مردم علاقه زیادی نشان نمیدهند که در این برنامه ها خلاف این گزاره ثابت شد و درخواست برگزاری این مراسم هم از سمت خود مردم و سایر شهرها بود.»

اجتماع قزوین در ادامه سفرهای استانی عوامل برنامه تلویزیونی محفل روز چهارشنبه 23 خرداد ساعت 20 در شهر الوند استان قزوین با حضور عوامل و داوران محفل و دیگر میهمانان ویژه در ورزشگاه یادگار امام شهر الوند برگزار می شود.علاقمندان برای حضور در این برنامه می توانند عدد 1 را به 30001989 ارسال نمایید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قزوین میزبان جشن بزرگ محفلی ها – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قزوین میزبان جشن بزرگ محفلی ها – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.