فیلمی با بازی مارال بنی آدم روی پرده سینما ها می رود؟

فیلمی با بازی مارال بنی آدم روی پرده سینما ها می رود؟

آفتاب نیوز :

«در آغوش درخت» به کارگردانی بابک خواجه پاشا بهمن ماه سال 1401 در چهل ویکمین جشنواره فیلم فجر رونمایی و در هفت بخش از جمله بهترین فیلم، بهترین بازیگر نقش اول زن و مرد و بهترین فیلمنامه نامزد دریافت سیمرغ بلورین شد، ولی پس از دو سال هنوز به اکران عمومی نرسیده است.

محمدرضا مصباح – تهیه کننده – در گفت وگویی با دکتر نانو درباره برنامه اکران این فیلم بیان کرد: «در آغوش درخت» برای یک دوره متقاضی حضور در جشنواره های بین المللی بود و پس از این دوره در جلسه باسرمایه گذاران برای اکران تصمیم می گیریم و احتمالا فیلم را امسال روی پرده می بریم.

«در آغوش درخت» که سیمرغ بهترین فیلمنامه را به همراه یک دیپلم افتخار برای کارگردان از جشنواره فجر گرفته، داستانی را در شهر ارومیه روایت می کند و آخرین تلاش های یک خانواده در آستانه فروپاشی را به تصویر می کشد. مارال بنی آدم، جواد قامتی، روح الله زمانی، اهورا لطفی و رایان لطفی بازیگران «در آغوش درخت» هستند.

او درباره پیش بینی خود از وضعیت اکران سینما ها و استقبالی که از برخی فیلم های غیرکمدی شده است، گفت: معتقدم به هر حال تنوع ژانر باید در اکران وجود داشته باشد و یک دست بودن مدل فیلم هایی که روی پرده می روند، به اقتصاد سینما می تواند آسیب بزند. 

وی افزود: «در آغوش درخت» یکی از آن فیلم هایی است که هم انسانی است و هم لطیف و خانوادگی و می تواند با مسایل درونی انسان ها ارتباط برقرار کند به همین دلیل می تواند گزینه ای باشد برای فضای فعلی اکران که فیلم های غیرکمدی هم مورد اقبال مردم قرار می گیرند.

مصباح با ابراز امیدواری از اینکه «در آغوش درخت» اکران خوبی را تجربه کند، درباره فیلم های جدیدش نیز گفت: فیلمنامه هایی را در حال بررسی دارم از جمله یکی دو فیلمنامه کمدی که گرچه کمدی سلیقه ام نیست، ولی اگر فیلمنامه ای برسد که یک کمدی فاخر باشد و حرفی هم برای گفتن داشته باشد، ممکن است آن را بسازم. با این حال ترجیح می دهم در فضای فعلی کار خود ادامه دهم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلمی با بازی مارال بنی آدم روی پرده سینما ها می رود؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلمی با بازی مارال بنی آدم روی پرده سینما ها می رود؟"، کلیک کنید.