عملیات اجرایی ایستگاه های فاز اول خط 2 متروی تبریز آغاز شد – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

عملیات اجرایی ایستگاه های فاز اول خط 2 متروی تبریز آغاز شد - خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری دکتر نانو، یعقوب وحید کیا در جمع خبرنگاران با اشاره به اتمام حفاری تونل عمیق در فاز اول خط دو به طول 10 کیلومتر، همزمان از آغاز عملیات اجرایی ایستگاه های این فاز خبر داد و تاکید کرد: مجموعه ی متروی تبریز به صورت شبانه روزی و براساس اعلام زمان بندی، عملیات ساخت پروژه ی عظیم قطار شهری را پیش برده و تاکنون در این 2 سال با روی کار آمدن مدیریت جدید شهری به وعده های داده شده، جامه عمل پوشانده که بر همین اساس با وجود موانع پیچیده در پیشبرد عملیات عمرانی و اجرایی خط 2 با تدابیر ویژه و برنامه ریزی مهندسی شده متخصصان وصاحبان علم مهندسی در مترو توانستیم با حل بخش اعظمی از مشکلات، حفاری تونل را با سرعت تمام پیش برده و در موعد مقرر، حفاری فاز اول را به طول ده کیلومتر از قراملک تا میدان دانشسرا به اتمام برسانیم.

یعقوب وحیدکیا در خصوص جزییات فرآیند ساخت ایستگاه های فاز اول خط دو تصریح کرد: به اطلاع شهروندان گرامی می رسانیم که در روزهای تعطیل نیز فعالیت ساخت مترو ادامه دارد و عملیات اجرایی ایستگاه های شماره سه (چهارراه دامپزشکی)، شماره پنج (واقع در روبه روی بیمارستلن امیرالمومنین قره آغاج)، شماره شش (گجیل) شروع شده و در روزهای آتی و حداکثر تا یک هفته، عملیات ساخت ایستگاه شماره چهار (آخونی) نیز آغاز خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عملیات اجرایی ایستگاه های فاز اول خط 2 متروی تبریز آغاز شد – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عملیات اجرایی ایستگاه های فاز اول خط 2 متروی تبریز آغاز شد – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.