عملکرد نمایندگان لرستان در جام بین المللی شهیدان علی پناه قابل قبول بود

عملکرد نمایندگان لرستان در جام بین المللی شهیدان علی پناه قابل قبول بود

دکتر نانو/لرستان رییس هیات کشتی لرستان گفت: عملکرد نمایندگان استان در مسابقات بین المللی کشتی آزاد گرامیداشت شهیدان علی پناه قابل قبول بود.

فرید بهرامی در حاشیه ی برگزاری جام بین المللی شهیدان علی پناه به میزبانی خرم آباد، عنوان کرد: 18 نماینده ی لرستان در این مسابقات موفق شدند 3 مدال نقره و 4 برنز را به دست آورند.

وی ادامه داد: انتظار ما از نمایندگان استان بیشتر بود ولی در مجموع قابل قبول بود.

رییس هیات کشتی تصریح کرد: با ادامه ی برنامه های این چنینی برای کشتی لرستان بسیار امید داریم که تیم لرستان در نهایت جزو 3 تیم برتر کشور و در آینده کشتی گیران لرستانی را روی سکوهای جهانی و المپیک ببینیم.

بهرامی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری با کیفیت مسابقات بین المللی گرامیداشت شهیدان علی پناه در خرم آباد، گفت: هدف اصلی ما از میزبانی این مسابقات شاخص سازی کشتی در لرستان بود.

وی افزود: علیرغم تمامی سختی هایی که برگزاری مسابقات داشت اما با تلاش های همکارانم در هیات کشتی و حمایت های اداره کل ورزش و جوانان استان توانستیم به خوبی آن را برگزار کنیم.

رییس هیات کشتی لرستان در پایان از پیگیری های استاندار لرستان و توافق رییس فدراسیون کشتی برای برگزاری این رقابت ها در خرم آباد تشکر و قدردانی کرد.

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عملکرد نمایندگان لرستان در جام بین المللی شهیدان علی پناه قابل قبول بود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عملکرد نمایندگان لرستان در جام بین المللی شهیدان علی پناه قابل قبول بود"، کلیک کنید.