عبور بدون زنجیر چرخ از جاده های برفی همدان ممنوع است

عبور بدون زنجیر چرخ از جاده های برفی همدان ممنوع است

به گزارش خبرگزاری دکتر نانو استان همدان، سرهنگ ارسلان سرمدی در گفتگویی با اعلام خبر فوق افزود: بارش سنگین برف از ظهر جمعه در همه مسیرهای برون شهری استان همدان آغاز شده و بر اساس گزارش هواشناسی تا ساعت 2 بامداد شنبه نیز ادامه خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به ضرورت استفاده از زنجیرچرخ برای تردد از مسیرهای همدان، تیم های پلیس راه با مستقرشدن در مقابل پاسگاه ها، از ادامه مسیر خودروهای فاقد زنجیر چرخ جلوگیری می کنند.

جانشین رییس پلیس راه استان همدان اضافه کرد: با وجود شدت ریزش برف تمامی جاده های استان همدان به جز گنجنامه به تویسرکان، باز است.

سرهنگ سرمدی گفت: احتمال می رود عوامل پلیس راه مجبور به مسدود کردن مقطعی راه، به منظور پاکسازی جاده توسط راهداران شوند.

وی افزود: تاکنون چندین سانحه جرحی و خسارتی رخ داده اماسانحه فوتی گزارش نشده است.

وی از عموم هموطنان درخواست کرد، تا مساعد شدن شرایط جوی از سفر غیرضروری پرهیز کنند و در صورت نیاز، حتما وسایل نقلیه خود را از نطر سیستم گرمایشی بررسی، همچنین به زنجیر چرخ و دیگر ضروریات مسافرت زمستانی مجهز کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عبور بدون زنجیر چرخ از جاده های برفی همدان ممنوع است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عبور بدون زنجیر چرخ از جاده های برفی همدان ممنوع است"، کلیک کنید.