ظرفیت باختن به همه را دارم

ظرفیت باختن به همه را دارم

آفتاب نیوز :

زمان انتشار برنامه «جوکر2» با اجرا و میزبانی احسان علیخانی و حضور بازیگران به عنوان شرکت کننده مشخص شده و این برنامه از چهارشنبه (16 خرداد) در شبکه نمایش خانگی منتشر می شود.

پس از فصل اول «جوکر» با اجرای سیامک انصاری، حالا این مسابقه با نام «جوکر 2؛ طبقه بیست ویک» به فصل دوم رسیده و این بار قرار است خود احسان علیخانی در جایگاه میزبان برنامه بنشیند. آخرین اجرای احسان علیخانی به مسابقه «عصر جدید» در تلویزیون برمی گردد و حالا او بعد از تجربه یک فصل از جوکر در پشت صحنه، این بار قرار است خود در جایگاه به عنوان میزبان حاضر شود و با نشستن پشت مونیتور های متصل به 50 دوربین، حال وهوای مهمانان را رصد کند.

سیدجواد رضویان بازیگر سینما و تلویزیون در قسمت اول از فصل دوم این ریالیتی شو حضور دارد. وی در حاشیه تصویربرداری این برنامه می گوید: راستش من ظرفیت باختن به همه را دارم و فکر کنم اولین فردی هستم که در همان دقایق اول از برنامه بیرون می رود. وی با اشاره به تولید فصل دوم این ریالیتی شو اضافه می کند: همیشه از پروژه هایی که به دومین فصل می رسد، می ترسیدم، اما در این برنامه شرکت کردم. امیدوارم برنامه لحظات جذاب و خوشی را برای تماشاگران درست کند.

جواد رضویان، بهرنگ علوی، امیرحسین رستمی، محمدرضا علیمردانی، نیما شعبان نژاد، نصرالـله رادش، مجید مظفری و هادی کاظمی از جمله بازیگرانی هستند که در فصل اول «جوکر2» حضور دارند. جوکر یک توانسته بود در میان ریالیتی شو ها و در زمان شیوع کرونا لحظات خوشی را برای مردم درست کند و جز ریالیتی شو های پربیننده به حساب می آید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ظرفیت باختن به همه را دارم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ظرفیت باختن به همه را دارم"، کلیک کنید.