شیراز میزبان بدمینتون کارگران کشور/ معضل تامین منابع مالی

شیراز میزبان بدمینتون کارگران کشور/ معضل تامین منابع مالی

دکتر نانو/فارس شیراز در انتهای هفته جاری در حالی میزبان مسابقات بدمینتون کارگری مردان کشور خواهد بود که هنوز در جذب اسپانسر و تامین منابع مالی با مشکلات زیادی مواجه است.

رییس انجمن بدمینتون کارگری استان فارس در گفت وگو با خبرنگار دکتر نانو ابتدا به لزوم اهمیت میزبانی شیراز از رقابت های کارگری کشور اشاره کرد و گفت: شهرهای دیگر مشتاق میزبانی هستند ولی ما از پتانسیل های بالایی برخورداریم و همواره تیم های مطرحی داشته ایم.

ابراهیم راضی افزود:  بازیکنان می گویند برایمان مشکل است که مرخصی بگیریم و به شهر دیگری برویم. بنابراین ما برای کمک به آن ها سعی می کنیم مسابقات در شیراز برگزار شود، اما مشکلاتی برای تحقق این امر داریم.

وی در پاسخ به این سیوال که آیا انجمن کارگری برای جذب اسپانسر به سراغ شرکت ها رفته است یا خیر، گفت: بنده، نایب رییس و دبیر انجمن رایزنی هایی با چند شرکت داشته ایم اما متاسفانه حتی از شرکت هایی که پیش از این با ما همکاری کرده بودند، هنوز پاسخی دریافت نکرده ایم. البته باید یک مرجع بالاتر، مانند اداره کار هم از آن ها بخواهد تا این اتفاق بیفتد. مدیرکل اداره کار فارس نیز انسانی ورزش دوست است.

راضی تاکید کرد: باید توجه داشته باشیم که ورزش جزو ملزومات اساسی جامعه کارگری بوده و ما در تلاش هستیم تا هر آنچه از دستمان بر می آید در این زمینه انجام دهیم.

نایب رییس بدمینتون کارگری استان فارس نیز در گفت وگو با خبرنگار دکتر نانو با بیان اینکه در حیطه ورزش کارگری با تنگنای مالی بسیاری روبه رو هستیم، گفت: با توجه اینکه در چندین جلسه با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و سرپرست هییت ورزش کارگری استان، رایزنی های زیادی انجام دادیم، به نسبت امکانات موجود، با تعدادی از درخواست های مطرح شده موافقت شد.

مهوش خرمی نژاد افزود: در ورزش کارگری نقاط ضعف زیادی وجود دارد که عمدتا هم به مسایل مالی مربوط می شود، وگرنه ما در استان فارس پتانسیل های بسیار خوبی داریم. چه در بخش آقایان و چه بانوان مقام های بسیار خوبی را در سطح کشور کسب کرده ایم و انتهای هفته جاری هم میزبان مسابقات قهرمانی بدمینتون کارگران کشور در بخش آقایان خواهیم بود. هر چند در جذب اسپانسر مکاتباتی صورت گرفته که هنوز موفق به جذب حامی مالی نشده ایم.

وی گفت: شرکت ها و کارخانجات زیر نظر اداره کار هستند و اگر در بخش مالیاتی تعامل خوبی با آن ها از طریق قانون و اداره مالیاتی صورت پذیرد، می توانند با رغبت زیادی به ورزش کارگری کمک کنند. اداره کار در حال حاضر قول تامین وعده های غذایی شرکت کنندگان و عوامل برگزاری مسابقات را داده است که جای قدردانی دارد. همچنین با حمایت هییت بدمینتون استان، سالن هییت به مدت 2 روز در اختیار برگزاری مسابقات قرار داده شده است. اما تامین هزینه های میلیونی مسابقات کار سختی است و امیدواریم در این زمینه دیگر ارگان ها از جمله شهرداری شیراز با ما همکاری کنند.

نایب رییس بدمینتون کارگری استان فارس در پایان با بیان اینکه عملکرد  بانوان بدمینتون کارگری هم تراز با آقایان است، گفت:  مقام های کشوری زیادی داریم و بیشتر مقام های اول در دو بخش آقایان و بانوان را کارگران استان در کشور کسب کرده اند . بعضی  بانوان ما مثل آرزو و الناز منوچهری، الهه فرح بخت، مریم توللی و در بخش آقایان هم ابراهیم راضی، محمد حبی، حجت رزازیان و حسین اشک تراب، از نفراتی هستند که در گذشته در مسابقات لیگ باشگاهی و عضویت تیم ملی را یدک می کشند و حالا در مسابقات کارگری شرکت می کنند که این نشان دهنده سطح بالای بدمینتون کارگری استان است.

به گزارش دکتر نانو، رقابت های بدمینتون کارگری قهرمانی کشور در رده سنی بزرگسالان و در بخش آقایان، روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری( 24 و 25 خرداد) در سالن مجموعه ورزشی شهید دستغیب شیراز برگزار خواهد شد.

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شیراز میزبان بدمینتون کارگران کشور/ معضل تامین منابع مالی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شیراز میزبان بدمینتون کارگران کشور/ معضل تامین منابع مالی"، کلیک کنید.