شگرد جدید قاچاق‌چیان چوب؛ حمل با خودروهای شاسی‌بلند!/ عکس

به گزارش دکتر نانو از کانال‌های خبری محلی، رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان صومعه سرا با اعلام این خبر گفت: نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان حین گشت زنی در محدوده حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودروی ام وی ام شاسی بلند مشکوک شدند که پس از انجام اقدامات تأمینی و توقف خودرو چوب آلات قاچاق به تعداد ۲۴ اصله از خودرو کشف شد.
غنمی جابر افزود: قاچاقچیان چوب آلات جنگلی از هر روش و وسیله ای برای حمل غیرمجاز محمولات استفاده می‌کنند که حمل چوب الات توسط خودروی نامتعارف شاسی بلند از جمله این روش هاست.

شگرد جدید قاچاق‌چیان چوب؛ حمل با خودروهای شاسی‌بلند!/ عکس

وی افزود: خودروی مذکور با دستور قضایی توقیف و به پارکینگ منتقل گردیده و پرونده قاچاق چوب الات نیز به استناد ماده ۲۵ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز برای متهم تشکیل و جهت رسیدگی به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان صومعه سرا ارسال گردیده و خودروی مذکور تا تعیین تکلیف نهایی پرونده در توقیف باقی خواهد ماند.

شهرستان صومعه‌سرا در استان گیلان و در ۲۵ کیلومتری شهر رشت واقع شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شگرد جدید قاچاق‌چیان چوب؛ حمل با خودروهای شاسی‌بلند!/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شگرد جدید قاچاق‌چیان چوب؛ حمل با خودروهای شاسی‌بلند!/ عکس"، کلیک کنید.