شلوغی شعبات اخذ رای در ساعات پایانی رای گیری – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

شلوغی شعبات اخذ رای در ساعات پایانی رای گیری - خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

رضا قاسمیان در گفت و گو با خبرنگار دکتر نانو، اظهار کرد: با توجه به تمدید دو ساعته زمان انتخابات صف های طولانی را در برخی از شعبات اخذ رای شاهدیم و مردم خطه مغان که این روزها فصل کاری را سپری می کنند از فرصت پایان کار روزانه استفاده کرده تا در پای صندوق های رای حاضر شوند.

وی خاطرنشان کرد: اخذ آرا تا آخرین فرد حاضر در شعب اخذ رای ادامه خواهد داشت و بعد از اتمام زمان رای گیری به سرعت شمارش آرا آغاز می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: پیش بینی می کنیم به سرعت کار شمارش و جمع بندی فرآیند انتخابات انجام شده و از طریق ستاد انتخابات به اطلاع مردم برسد.

قاسمیان بیان کرد: هواداران کاندیداها بهتر است از تجمع در جلوی فرمانداری پرهیز کرده و اجازه دهند تا فرآیند شمارش آرا در کمال اتقان و اطمینان به انجام برسد تا ما نتایج را اعلام کنیم.

وی افزود: در مجموع مشارکت بیش از 70 درصدی مردم مغان را در انتخابات این مرحله شاهدیم که پیش بینی می شود میزان مشارکت در ساعات باقی مانده بیشتر بوده و فضای رقابتی سالم و کم حاشیه ای را بین کاندیداها با سعه صدر هواداران شاهد باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل ادامه داد: تمام عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی، انتظامی و قضایی امروز با دقت کامل فرآیند انتخابات مرحله دوم را رصد کردند تا شرایط خوبی برای رای دهندگان فراهم آمده و با مشارکت بالا انتخابات مرحله دوم در تک حوزه استان اردبیل انجام شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شلوغی شعبات اخذ رای در ساعات پایانی رای گیری – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شلوغی شعبات اخذ رای در ساعات پایانی رای گیری – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.