سپاهان از کجا قدرت می گیرد که اینگونه توهین می کند؟

سپاهان از کجا قدرت می گیرد که اینگونه توهین می کند؟

آفتاب نیوز :

رضا درویش بعد از تساوی بدون گل تیم های پرسپولیس و سپاهان در لیگی برتر فوتبال، تاکید کرد: باید از بازیکنان تیم خود و هواداران که یار دوازدهم ما هستند تشکر کنم. در این بازی موقعیت های خوبی داشتیم اما نتوانستیم به خواسته های خود دست یابیم و در نهایت بازی با تساوی به پایان رسید.

وی ادامه داد: روزی کشورهای عربی را برای تمارض به آسیب دیدگی و مصدویت های شبیه سازی شده مورد انتقاد قرار می دادیم اما بازیکنان سپاهان از دقیقه 5 بازی بالغ بر 20 بار بازی را متوقف کردند که این کار اخلاقی نیست.

مدیرعامل پرسپولیس گفت: از آن سوی میدان کاپیتان ما هم دچار اشتباه شد و یک بازیکن باتجربه مثل عالیشاه نباید اخراج می شد. به هر حال قسمت نبود این بازی را ببریم و باید در هفته های آتی جبران کنیم.

درویش در واکنش به سیوال خبرنگاران در خصوص اینکه چرا هواداران سپاهان، بانوان هوادار در جایگاه پرسپولیس را مورد توهین قرار دادند، افزود: توهین در همه جای دنیا محکوم است اما باید پرسید چه قدرتی پشت سپاهان است که وقتی میهمان هستند اینگونه به تیم و هواداران میزبان توهین می کنند؟ ضمن اینکه اولین نارنجکی که پرتاب شد هم از سوی هواداران سپاهان بود.

وی در مورد مطالب مطرح شده در خصوص قرارداد پرسپولیس با اسمار و مشکلات مالی تیم، تاکید کرد: تمام حرف هایی که در فضای مجازی مطرح می شود از واقعیت به دور بوده و شایعه است. ما از او برنامه خواستیم و گفت به دلیل مشغله ذهنی بعد از بازی با سپاهان در این خصوص اقدام می کند. در همین 5 هفته اخیر همه از ما در مورد قرارداد بازیکنان سیوال می پرسند اما چرا در این مورد با سایر باشگاه ها کاری ندارند؟

مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: پرسپولیس همیشه به این نام شناخته می شده و بازهم پرسپولیس خواهد بود، اولویت مالکان جدید این است که بدهی را پرداخت و شرایط خوبی برای تیم مهیا کنند. بانک شهر همیشه به ما کمک کرده و در آن زمان هم که مالک نبودند کنار نام پرسپولیس و باشگاه حضوری همیشگی داشتند، الان که مالک هستند شرایط بدون شک بهتر خواهد شد.

درویش در مورد قرارداد یحیی گل محمدی سرمربی پیشین این تیم و پرداخت نشدن مطالباتش، گفت: قرارداد یحیی مشکلی ندارد اما عده ای دلال فضا را آلوده می کنند. قسط قبلی آماده بود اما با توجه به اینکه برای مجوز حرفه ای باید بدهی هایی را می دادیم از او رخصت گرفتیم و مشکلی نیست.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سپاهان از کجا قدرت می گیرد که اینگونه توهین می کند؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سپاهان از کجا قدرت می گیرد که اینگونه توهین می کند؟"، کلیک کنید.