سود پرسپولیس از تغییرات مدیریتی تراکتور!

شکست غیرمنتظره تراکتور در جام حذفی برابر مس رفسنجان و کنار رفتن از این رقابت ها باعث شد تا هواداران تبریزی حاضر در ورزشگاه یادگارامام (ره) شعارهایی را علیه وی و مدیریت باشگاه سردهند.

سود پرسپولیس از تغییرات مدیریتی تراکتور!

آفتاب نیوز :

بعد از 6 سال حضور پر سروصدای محمدرضا زنوزی به عنوان مالک باشگاه تراکتور تبریز، او می خواهد این باشگاه را به فروش برساند. شکست غیرمنتظره تراکتور در جام حذفی برابر مس رفسنجان و کنار رفتن از این رقابت ها باعث شد تا هواداران تبریزی حاضر در ورزشگاه یادگارامام (ره) شعار هایی را علیه وی و مدیریت باشگاه سردهند. این اقدام پرشور ها بلافاصله با واکنش زنوزی همراه شد و او اعلام کرد، مالکیت این باشگاه را به زودی واگذار خواهد کرد.

به نقل از ایرنا زنوزی در شرایطی این ادعا را مطرح کرده که وی پیش از این به هواداران تراکتور وعده داده بود که برای فصل آینده تیمی رویایی خواهد بست و در نظر دارد برخی از بازیکنان و ستاره های تیم ملی ایران را به خدمت بگیرد. در ادامه، هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه نیز در گفت وگویی تلویزیونی این موضوع را تایید کرد و عنوان داشت: زنوزی امسال 550 میلیارد برای تراکتور هزینه کرده است. او بخاطر فحاشی به خانواده اش دلخور است و قصد دارد تراکتور را واگذار کند.

علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، دانیال اسماعیلی فر و مهدی ترابی، 4 بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس هستند که مالک تراکتور در نظر داشت تا با همکاری یکی از بازیکنان تاثیر گذار فعلی تراکتور که سابقه بازی در پرسپولیس را دارد، این بازیکنان را مجاب کند تا در لیگ بیست و چهارم به تبریز بروند. این شاید بدترین خبر برای سرخ پوشان بود، آنهم در روز هایی که پرسپولیس در کورس قهرمانی با استقلال است.

با جدایی قریب الوقوع زنوزی بعد از حضور پرحاشیه در تبریز حالا به نظر می رسد، مدیران سرخ پوشان پایتخت بیشتر از همه منتظر جدایی وی هستند تا روند تمدید قرارداد ستاره های پرسپولیس با سرعت بیشتری پیگیری شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سود پرسپولیس از تغییرات مدیریتی تراکتور!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سود پرسپولیس از تغییرات مدیریتی تراکتور!"، کلیک کنید.