رییس مجلس ملی ادیان عراق: آن چه امروز در غزه رخ می دهد، نقض حقوق بشر است

رییس مجلس ملی ادیان عراق: آن چه امروز در غزه رخ می دهد، نقض حقوق بشر است

رییس مجلس ملی ادیان عراق گفت: آنچه امروز در غزه رخ می دهد تحقق دیدگاه های آینده صهیونیست ها براساس تورات و عهد قدیم و جدید تورات است، لذا طرح ابراهیمی مطرح کرده اند و می خواهند مشروعیت ادیان و قواعد فقه شرعی را از بین ببرند.

به گزارش دکتر نانو، شیخ یوسف الناصر ی حقوقدان و رییس مجلس ملی ادیان عراق طی سخنانی در اجلاس بین المللی بررسی ابعاد حقوقی جنایات رژیم صهیونیستی و حامیان در غزه اظهار داشت: اثر این اجلاس ها براساس حقوق بین الملل دقیق و صحیح نیست، نقص و کمبودی در حقوق بین الملل و حقوق بشردوستانه  مخصوصا در دانشکده های حقوق  وجود دارد، در حالی که قبل از ما دشمن پیش دستی کرده و از مصونیت قانونی برخوردار است.

وی یادآور شد: در سال 1948 در مجمع عمومی اولین قانونی که تصویب شد و به رژیم صهیونیستی مشروعیت داد این بود که فلسطین را تقسیم کرد و یک بخش در اختیار فلسطینیان و بخش دیگر در اختیار اسراییلی ها که کمتر هم بود، قرار گرفت، اما امروز در مورد دو کشور صحبت نمی کنیم، درباره یک کشور صحبت می کنیم. رژیم صهیونیستی قانون بین الملل بشر دوستانه را مورد خدشه قرار می دهد و اسم این قانون صاحبان زمین است یعنی هر عملیاتی که در مساله تغییر  جمعیتی و بافت جمعیتی یا جغرافیایی انجام می شود باید با موافقت صاحبان زمین باشد، چنین حقی وجود ندارد که بخشی از سرزمین را به یک ملت واگذار کرد.

رییس مجلس ملی ادیان عراق با بیان این که آن چه امروز در غزه رخ می دهد، نقض حقوق بشر است، همچنین بیان کرد: امروز اگر همه پرسی برای فلسطینیان صورت گیرد آیا رای خواهند داد خاک خود را در اختیار رژیم صهیونیستی قرار دهند؟ آنچه امروز رخ می دهد تحقق دیدگاه های آینده صهیونیست ها بر اساس تورات و عهد قدیم و جدید تورات است، لذا طرحی را با عنوان طرح ابراهیم مطرح کرده اند و می خواهند مشروعیت ادیان و قواعد فقه شرعی را از بین ببرند، لذا این ها یک دیانت ابراهیمی را مطرح می کنند و از این طریق واقعیت ادیان دیگر را از بین می برند.

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییس مجلس ملی ادیان عراق: آن چه امروز در غزه رخ می دهد، نقض حقوق بشر است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییس مجلس ملی ادیان عراق: آن چه امروز در غزه رخ می دهد، نقض حقوق بشر است"، کلیک کنید.