رقابت بیش از 200 فرد دارای معلولیت زنجانی در آزمون استخدامی – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

رقابت بیش از 200 فرد دارای معلولیت زنجانی در آزمون استخدامی - خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری دکتر نانو، روح الله خدابنده لو گفت: افرادی که دارای کارت معلولیت از سازمان بهزیستی هستند، برای تصدی 74 شغل در 46 دستگاه اجرایی، در این آزمون شرکت نموده و به رقابت می پردازند و پس از برگزاری آزمون و طی فرایندهای اداری در دستگاه های اجرایی جذب و فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

وی تصریح کرد: با توجه به هماهنگی های صورت گرفته با جهاد دانشگاهی تمهیدات لازم به منظور برگزاری بهتر و سالم آزمون با همراهی 27 منشی یاریگر شامل 12 زن و 15 مرد ویژه توانیابان دارای معلولیت بینایی و جسمی، دو مترجم زبان اشاره ویژه ی ناشنوایان در نظر گرفته شده است تا این آزمون به بهترین صورت برگزار گردد.

خدابنده لو یادآور شد: آزمون در شرایط استاندارد و مناسب سازی شده برای افراد دارای معلولیت برگزار می شود و مهمانسرای بهزیستی استان برای معلولین متقاضی اسکان و همچنین وسیله نقلیه مورد نیاز در روز آزمون در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

مدیرکل بهزیستی با اشاره به توانمندی ها و استعدادهای افراد دارای معلولیت در تمامی زمینه ها علی الخصوص در زمینه ی تحصیل اظهار کرد: داشتن شغل مناسب برای هر کسی موجب ایجاد و تقویت اعتمادبه نفس شده و انگیزه زندگی را در افراد بهبود می دهد؛ در افراد معلول و دارای ناتوانی جسمی این موضوع بیشتر به چشم می خورد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رقابت بیش از 200 فرد دارای معلولیت زنجانی در آزمون استخدامی – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رقابت بیش از 200 فرد دارای معلولیت زنجانی در آزمون استخدامی – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.